Reklama
Reklama

Komentarze

13
M
malalupm 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie może spać, bo trzyma drzewo ...

0

Zglos komentarz

L
Losterin 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Kotojeleń ją wystraszył

0

Zglos komentarz

J
jo_czlowiek 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Białe kozaki to już oblatany pikuś,ale te białe rękawiczki i przekręcony wzorek na rajstopkach...ech

0

Zglos komentarz

Z
ZyklonB 🏹 Łowca
15 lat temu

Wieczór hamadriady?

0

Zglos komentarz

A
ane88Zg 😏 Szyderca
15 lat temu

A ja mam pytanie, jak ona tam weszła w tych obcasach?!

0

Zglos komentarz

D
dziewczyna1000 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dobrze że Ewa takich nie miała bo Adam by się załamał

0

Zglos komentarz

P
pompeczka 💩 JP 100%
15 lat temu

białe kozaczki mówią wszytsko ; DD

0

Zglos komentarz

S
Sziii 🌾 Wieśniak
15 lat temu

biały kozak musi być! Białe rękawiczki, brakuje tylko gwizdka i na Manieczki:P

0

Zglos komentarz

I
Iwona27 💩 JP 100%
15 lat temu

Tak przykozaczyłaaaaa! myślę że zejście wate byłoby zobaczenia

0

Zglos komentarz

P
pysior1 😏 Szyderca
15 lat temu

psychodelik i wy inne buraki ze wsi co w tym śmiesznego?

0

Zglos komentarz

E
eboliusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ssak drzewny

0

Zglos komentarz

B
Balbinos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no i co to za wiocha??? Fajna du**a w fajnych butkach :-)

0

Zglos komentarz

S
sexxx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No to co, że weszła na drzewo w białych kozaczkach. Pytam się, twoje drzewo? twoje kozaczki?

0

Zglos komentarz

T
Taktorzysta 🌾 Wieśniak
7 lat temu

o kolejna bikejka :)

0

Zglos komentarz

Reklama