Reklama
Reklama

Komentarze

28
S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

w pewnym monecie chcialem napisac ze to kolejny ped.. sorry za zła ocene pani .. czy z parasolem czy bez jest OK :)

0

Zglos komentarz

D
dominika2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boże...,widzisz a nie grzmisz!

0

Zglos komentarz

K
Kumediant 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak to facet

0

Zglos komentarz

B
bluenka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ahahahah xd sikam xd

0

Zglos komentarz

B
bandazlomu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A to nie jest facet?! o_O

0

Zglos komentarz

B
bandazlomu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A to nie jest facet?! o_O

0

Zglos komentarz

B
bandazlomu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A to nie jest facet?! o_O

0

Zglos komentarz

K
klaudia881992 🌾 Wieśniak
14 lat temu

heheheheh szaleństwo :) zajefajna poza:P:P:P:P i di tego fajna WIOCHA!!!!!!!

0

Zglos komentarz

M
marilyn.monroe 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha, może i beznadzieja, ale chociaż tutaj mamy prawdziwą wioche!

0

Zglos komentarz

R
revolutiochild9 💩 JP 100%
14 lat temu

obawiam się, że nie pani, a pana...

0

Zglos komentarz

K
kowalsky694 💩 JP 100%
14 lat temu

no taka była pewnie prognoza pogody... Świeci słonce, pada deszcze a zaraz uwaga.. tęcza wyjdzie:)

0

Zglos komentarz

M
malenkax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O MAJ GOT to babcia czy dziadzius ? :) oto jest pytanie

0

Zglos komentarz

R
robert23211 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Poprzednia fota a ta.. Aż się przeraziłem!

0

Zglos komentarz

K
Kati 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w jego domu...

0

Zglos komentarz

Q
QueenLucinaVI 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jaka laska...Miss Polonia 2011 normalnie :D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Pani Chmurka.

0

Zglos komentarz

C
casestreet 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież ona napewno jest chora psychicznie, ktoś ją wykorzystuje i sobie jaja robi a Ty kr***nie to tu umieszczasz.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Chlop jak nic!!!

0

Zglos komentarz

D
deleteichuj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to sie nazywa anomalia pogodowa.

0

Zglos komentarz

C
cupamo 😏 Szyderca
14 lat temu

Wygląda jak Babka Kiepska

0

Zglos komentarz

D
DariuszJaworzno 😏 Szyderca
14 lat temu

i gdzie z tym ryjem ?

0

Zglos komentarz

E
egonem 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widzisz biały ekran za "obiektem" sesja profesjonalna a nie kij pierdział.

0

Zglos komentarz

T
tyson78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to ściana człowieku, co ty palisz?? hhahaha ekran

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

chyba starszego pana..

0

Zglos komentarz

M
martuna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Sorry, ale ona, to chyba ON.

0

Zglos komentarz

Z
zbiczeek 🏹 Łowca
14 lat temu

Czemu deszcz? Parasol, co zreszta sama nazwa zapozyczona z jezyka wloskiego sugeruje ochrania przed sloncem, wiec do okularow pasuje.

0

Zglos komentarz

Z
ZyklonB 🏹 Łowca
15 lat temu

Nawet jeśli facet, to i tak realizacja koncepcji zabawnego zdjęcia tragiczna.

0

Zglos komentarz

M
martuna 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Miało być pewnie zabawnie, ale wyszło tragicznie, jak mówisz...

0

Zglos komentarz

N
NoNieMoge 🌾 Wieśniak
15 lat temu

mi też się zdaje że to facet ;)

0

Zglos komentarz

K
kris79 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Przecież to facet ;)

0

Zglos komentarz

Reklama