Reklama
Reklama

Komentarze

10
S
sylwianiegowonice 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Z kąt"??

0

Zglos komentarz

K
Kamil1232 🌾 Wieśniak
14 lat temu

No racja.. :P

0

Zglos komentarz

S
SweetMint 🌾 Wieśniak
14 lat temu

" Z kąt " Ty się wziąłeś ? ?? Baranku :]

0

Zglos komentarz

E
eXimek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z "kątowni" xD

0

Zglos komentarz

W
wavik 💩 JP 100%
14 lat temu

nie wiem co jest większa wiochą, zdjęcie czy ten opis: "z kąt" jakaś wełniana istota to pisała

0

Zglos komentarz

M
malaolka1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

skąd baranie

0

Zglos komentarz

C
Cichy11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pisze się ,,skąd'' a nie ,,z kąt''!

0

Zglos komentarz

V
vv3k4i 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z jakich kąt analfabeto? Do ortografii siadaj a nie do komputera!

0

Zglos komentarz

K
Koclega 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tak uczą w szkole w Bzinicy, a Kamil to był najlepszy uczeń

0

Zglos komentarz

V
Valkyrie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"z kątowni" jak nie wiesz skąd

0

Zglos komentarz

Reklama