Reklama
Reklama

Komentarze

41
P
Ptusss 💩 JP 100%
14 lat temu

To bardziej pozytywne, ja nie widzę w tym wiochy.

0

Zglos komentarz

X
xPogromczynix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Każdy ma czasem atak głupawki. To nie wiocha.

0

Zglos komentarz

P
patrysia12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgadzam sie

0

Zglos komentarz

A
absently 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Gdzie tutaj jest wiocha? Śmiech to zdrowie, a zapewne większość z Was przynajmniej raz dziennie ma atak śmiechu :D

0

Zglos komentarz

M
MaxPower13 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahah cos mi sie wydaje że ta dziewczyna dobrze wie z czego jest Maryśka :D ponieważ jakoś jej strasznie wesoło :0 pozdrawiam boskie ziele ^^

0

Zglos komentarz

K
Kelly24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Hahah.. Zaraźliwy śmiech. ;D

0

Zglos komentarz

L
leticiaxx93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej, czemu za śmiech tej dziewczyny podmienili odgłosy świni?

0

Zglos komentarz

S
smile00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hehe mam koleżankę w klasie która na lekcji potrafi jeszcze bardziej się zapowietrzyć:)

0

Zglos komentarz

M
mtronicpl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie hel tylko podtlenek azotu, inaczej gaz rozweselający... zapewne z tego balona, który trzymała ;)

0

Zglos komentarz

S
sirMati 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ona się jąka, przez 48 sekund zamiast pełnego: "Chyba nie", dała radę powiedzieć tylko "chy", i to kilkanaście razy.

0

Zglos komentarz

K
kamilola2000 💩 JP 100%
14 lat temu

Hahahaha , niezłe osioł w akcjii.!!!! Icha icha ich icha.!!!!;P

0

Zglos komentarz

V
VooDoo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chyba zajarała przed wywiadem ;p

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Jak dla mnie to jest pozytywne.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

tępy to jest kaczyński bo dużo sie wypowiada na temat marihuany a nie wiem podstawowej rzeczy

0

Zglos komentarz

Y
yolived 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobra odpowiedź tej dziewczyny na komentarz Kaczyńskiego :D Lepiej się tego ując nie dało :) Politycy powinni zagłebic sie bardziej w temat marihuany, zeby wiedzieli co tak na serio odrzucają.

0

Zglos komentarz

X
x_runaway_x 🌾 Wieśniak
14 lat temu

masz 100% racje

0

Zglos komentarz

E
Elemek 💩 JP 100%
14 lat temu

Niech pytają gimnazjum, Oni wiedzą więcej o Tych sprawach

0

Zglos komentarz

M
megashira 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma śmiech, jak św***a kaszel

0

Zglos komentarz

D
dzieckodzedaj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

laska jest żałosna, widać że na siłe się smieje i robi z siebie totalna kr***nke. marihuana ;O!! zal. wiocha na maxa.

0

Zglos komentarz

E
eduardo63 💩 JP 100%
14 lat temu

A PRZESLANIE. TO NIE WIOCHA TO PRAWDA. TEN N..............J CHCE RZADZIC POLSKA

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to lepiej ty rządź..... będzie edurado hahah chciałęm napisac eldorado..

0

Zglos komentarz

L
liska_love 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jest jej naturalny śmiech! W jednym z odcinków był balon z helem i ona po prostu śmiała się z tego jak mówi... -.-

0

Zglos komentarz

M
mex666 💩 JP 100%
14 lat temu

HaHa Czekaj zapowietrzyła się ;D

0

Zglos komentarz

P
patrysia12 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ona trzymie balon z helem !!!! dlatego sie tak śmiała!

0

Zglos komentarz

S
slimils 😏 Szyderca
14 lat temu

Приезжайте в нам на Украину, я вас угощу хорошей! )))

0

Zglos komentarz

G
GERO230 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Odwiedź nas na Ukrainie, będę traktować cię dobrze!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

W ogóle nie śmieszne gdzie tu wiocha tępa typiara chciała zwrócić na siebie uwagę...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

kiedy w końcu przestaniecie reklamować tego cfela?

0

Zglos komentarz

A
14 lat temu

o tamtej gó**o dobrze świadczy że nie wie, świadczy o tym że jest tępa

0

Zglos komentarz

M
Menel1992 🌟 Padawan
14 lat temu

Ta laska nawdychała się helu i dlatego się tak śmieje :D Poczytajcie komentarze na YouTube.

0

Zglos komentarz

M
myimmortalxoxo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wybacz ake nie trzeba wdychać hel żeby tak się śmiać... przynajmniej ja nie musze ;)

0

Zglos komentarz

P
PanStaszek101 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najlepszy Klamczynski na koniec.

0

Zglos komentarz

N
14 lat temu

Bo przecież tylko Donald Tusk mówi prawdę, co lemingu?

0

Zglos komentarz

P
PanStaszek101 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wszystko jedna banda, lamusie ;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Bo się zapowietrzysz ruro :)))

0

Zglos komentarz

W
wariatos1 🏹 Łowca
14 lat temu

...laska musi mieć dobrego dilera...

0

Zglos komentarz

A
Adrianus19 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak ta dziewczyna, z dziurą w rajstopie z resztą mogła śmiać siez premiera Kaczyńskiego?! W swoim czasie dosiegnie ją ręka Jarka

0

Zglos komentarz

M
Matuu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecie tu wiochy nie ma ...

0

Zglos komentarz

N
Nerevareen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widac ze sama cos jara ;d

0

Zglos komentarz

M
myimmortalxoxo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

i gdzie tu wiocha? każdy śmieje sie inaczej... wiocha to jest wrzucanie czegokolwiek na tą strone, jak leci, byle tylko główną mieć... żenada i tye

0

Zglos komentarz

S
szyderka007 💩 JP 100%
14 lat temu

Typ w bluzie RPK.♥

0

Zglos komentarz

W
wandern 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"dobra spytaj,bo zapowietrzyła się" haha ;D ps:popieram zdanie myimmortalxoxo

0

Zglos komentarz

B
boy92 😏 Szyderca
14 lat temu

Tamta laska złapała atak astmy

0

Zglos komentarz

C
CocaineSystem 😏 Szyderca
14 lat temu

Ale koleżka w koszulce rpk i jego kumpel pompe pocisneli :D

0

Zglos komentarz

K
korda34 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w bluzie rpk a nie koszulce -.-

0

Zglos komentarz

S
space13579 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe,czy w łóżku(o ile już przeszła inicjację)też takie dźwięki wydaje?

0

Zglos komentarz

B
Blantoholas 💩 JP 100%
14 lat temu

Wiocha jest, bo ludzie nawet niewiedzą że marihuana jest z konopi.

0

Zglos komentarz

C
cienko 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kwi Kwi Kwi Kwi Kwi Kwi Kwi Kwi chrum

0

Zglos komentarz

G
gothu123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

haha smiech niezły tylko czy autor może mi wyjaśnić co robi to tuta, bo nie wiem śmiech to śmiech ten jest po healu wiec WTF jezel chodzi o glupote ludzka to nie każdy musi interesować sie z czego jest lub jaki skład ma dany ,,narkotyk"

0

Zglos komentarz

Reklama