Reklama
Reklama

Komentarze

25
K
Krasnal5 🎖️ Snajper
14 lat temu

Mają małe biuro :D

0

Zglos komentarz

K
Kiara92 🎖️ Snajper
14 lat temu

Są łóżka piętrowe, więc powstały i biurka :D

0

Zglos komentarz

A
Adihash 💩 JP 100%
14 lat temu

Call Center Playa

0

Zglos komentarz

P
pani-emonayn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Student potrafi

0

Zglos komentarz

O
Olja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiocha, a pomysłowość;]

0

Zglos komentarz

S
Scotty1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Lekcja informatyki połączona z inżynierią ekstremalną :D

0

Zglos komentarz

B
barni24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

polak potrafi

0

Zglos komentarz

W
wooop 🌾 Wieśniak
14 lat temu

porównajcie ich masę, widać że drabina czyni cuda

0

Zglos komentarz

X
xPogromczynix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Fajnie i pomysłowo.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Tak wyobrażam studia, które produkują gry za 10 zł w gazetkach

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

łebski Paweł pnie się po szczeblach kariery w zawrotnym tempie...Niedługo przebije sufit głową i wygryzie kierownika

0

Zglos komentarz

F
Foxylis 💩 JP 100%
14 lat temu

Ciekawe jak Paweł sięgnie do śmietnika :D

0

Zglos komentarz

P
pekinolatino 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie ma wiochy,ale plecy beda bolec po drabinie.

0

Zglos komentarz

H
hulakula16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niezłe rozwiązanie :D

0

Zglos komentarz

Z
zegarmistrz-oka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niedługo w firmach to będzie norma.

0

Zglos komentarz

S
Shota ⚔️ Jedi
14 lat temu

to jest bardziej łebskie niż wiochowate , zaoszczędzili miejsca bo zamiast dwóch biurek obok siebie są 2w1 tylko Paweł zamiast drabiny mógłby dostac coś wygodniejszego , Chinczycy by mu wymyślili super krzesło

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Mało wygodne.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Kolega ma w firmie wysokie stanowisko.

0

Zglos komentarz

R
radekj1987 😏 Szyderca
14 lat temu

Zajebiste gospodarowanie miejscem:)

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

admini wiocha

0

Zglos komentarz

A
14 lat temu

dokładnie, żadna wiocha-walić tego co to dodał

0

Zglos komentarz

D
d-e-v-i-l 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w akademikach gdzie miejsca niewiele takie rzeczy to pomyslowosc, kreatywnosc i funkcjonalnosc w jednym. Brać studencka mieszkajaca w akademikach pewnie sie ze mna zgodzi. Dla mnie wiochy nie ma !!

0

Zglos komentarz

L
LUBIE_KASZKE 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeżeli to dla was jest wiocha ,to ja nie wiem =D po prostu kolesie pomysłowi są a nie ...

0

Zglos komentarz

S
Skuttter 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ekonomiczne wykorzystanie miejsca. Pomieszczenie ma w końcu trzy wymiary ;)

0

Zglos komentarz

W
wodkazkola 🎖️ Snajper
14 lat temu

Wszedł na wyższy poziom.

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

teraz rozumiem powiedzenie "wleźć komuś na głowę"

0

Zglos komentarz

Reklama