Reklama
Reklama

Komentarze

3
E
ekce 🎖️ Snajper
14 lat temu

ooo Bydgoszcz moje miasto,niestety na ich nieszczęście każdy tu wie czym jeżdzą... widze że vectra panom niewystarcza:P

0

Zglos komentarz

G
Galu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie wiem czy wiecie, ale oni bardzo często zmieniają rejestracje :P Więc się tak nie cieszcie ;)

0

Zglos komentarz

M
marek1396 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jak będą na tyle blisko, że zdołasz odczytać blachy, to znak, że możesz już szykować portfel

0

Zglos komentarz

Reklama