Reklama
Reklama

Komentarze

71
U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Ważne, że się sobie podoba, bo opinię innych - sądząc po "kreacji" - to pewnie ma głęboko w du*ie! ;D

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

*ważne oczywiście dla niego! ;D

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

No, już! Spadaj buraku! Raz, dwa, trzy, raz, dwa, trzy! - spadaj! ;P ;D

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Spadaj buraku! ;P

0

Zglos komentarz

J
jedendwatszy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ruchałabym.

0

Zglos komentarz

U
uvoi 😏 Szyderca
14 lat temu

Heh, co za ironia! - moje komentarze nie odnosiły się do użytkownika z Umą Thurman na zdjęciu, czyli do "jedendwatszy", tylko do, wyciętego przez admina, kretyńskiego komentarza użytkownika o nazwie: "burak123"! Zbieg okoliczności! ;D;D

0

Zglos komentarz

M
mazi220v 🏹 Łowca
14 lat temu

szmont

0

Zglos komentarz

T
tomek12122 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prawie jak moja matematyczka z lo, jej stylizacja dnia to s**ienka + bluza z kapturem :)

0

Zglos komentarz

K
kazik12189 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ludzie ten świat do góry nogami się przewraca

0

Zglos komentarz

K
kasienka1028 💩 JP 100%
14 lat temu

Stara baba czy facet żadna różnica oby dwa gatunki wyglądają żenująca i wieśniaco.

0

Zglos komentarz

P
pekinolatino 🌾 Wieśniak
14 lat temu

przypomnimy ci twoje slowa jak bedziesz stara i bedziesz ciagnac cyce za soba.

0

Zglos komentarz

A
apparition 😏 Szyderca
14 lat temu

Ja mam zamiar dbać o siebie i być z wiekiem jak Sean Connery, coraz przystojniejszy :))) A Ty... Każdy (no chyba że nie dożyje...) będzie kiedyś stary, więc pozdrowienia dla przyszłej żenującej "Kasieńki" :P

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

stary urodzony pe**ł .... gardze takim dziadostwem..

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

widac po minusach i ilosci ,ze spora ilosc ludzi ma takich w rodzinie... współczucia :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To napewno kobieta??

0

Zglos komentarz

D
dinzdeil 🌾 Wieśniak
14 lat temu

TATA ?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

No to się kurna zaszokowałem.

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

spódnica ładnie leży

0

Zglos komentarz

M
maciek260375 😏 Szyderca
14 lat temu

Jakieś rajtuzki może do kompletu

0

Zglos komentarz

R
Renata19DM 🌾 Wieśniak
14 lat temu

he he he Dobre

0

Zglos komentarz

P
paula_red 😏 Szyderca
14 lat temu

ale przynajmniej skarpetek nie założył....

0

Zglos komentarz

D
DariuszJaworzno 😏 Szyderca
14 lat temu

Zryte Amerykańskie berety .... jak zawsze !!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

D
dylus80 🏹 Łowca
14 lat temu

Zona mu schowała rzeczy zeby nie poszedł pic z kumplami to pozyczył jej he he he

0

Zglos komentarz

R
rmaciej1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale dlaczego nie pije tego mleka z kumplami? hmm...

0

Zglos komentarz

T
tymonek01 💩 JP 100%
14 lat temu

to chyba z dnia bez spodni popularnego w usa

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Chociaż chciałabym sie jakoś odnieść to nie moge, bo nie wiem czy to kobieta w męskiej czapce czy koleś w damskim stroju,,nogi zgrabne...

0

Zglos komentarz

U
ustezam 😏 Szyderca
14 lat temu

ZAPRASZAM DO OCENIANIA MOICH INNYCH WIOCH ! :)

0

Zglos komentarz

A
aniao8 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wszystko wszystkim, ale buty ma zaje**ste!!:))

0

Zglos komentarz

N
nokia06 💩 JP 100%
14 lat temu

pe**ły też się trafiają wśród bezdomnych

0

Zglos komentarz

H
herodtb 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe co tam jest ze jest ocenzurowane :P

0

Zglos komentarz

H
Hoshi_93 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chociaż ma wyczucie stylu ;p

0

Zglos komentarz

A
anges_b21 💩 JP 100%
14 lat temu

świetne buty :)

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

zmotnowali foto czy nie?

0

Zglos komentarz

N
nimmbo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba pożyczę od niego te butki :D

0

Zglos komentarz

M
master95TB 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aaa teraz widzę... :p

0

Zglos komentarz

M
master95TB 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co w tym śmiesznego ?

0

Zglos komentarz

N
Nina1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dosyć zgrabne nogi:)

0

Zglos komentarz

E
ejjakawioska 🌾 Wieśniak
14 lat temu

za******y fotomontaż :)

0

Zglos komentarz

S
Szydercza 😏 Szyderca
14 lat temu

Świetne buty !

0

Zglos komentarz

A
anatema 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bez takich sytuacji życie byłoby szare i smutne.

0

Zglos komentarz

D
DzieckoKurBec 💩 JP 100%
14 lat temu

Ale d**a:*:*:*:*:*

0

Zglos komentarz

Y
yyankesik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie rozumiem Was... to już na rowerze tylko z bidonu można pić?

0

Zglos komentarz

K
Kurewskojebnieta 😏 Szyderca
14 lat temu

Vintage style.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie obrażaj stylu vingage, z łaski swojej.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

ciekawy nick ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Taki nick to efekt zanikającej twórczości.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Tensor, żeby twórczość mogła zaniknąć, to musiałaby istnieć w pierwszej kolejności...

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
14 lat temu

To gratuluję, bo są zaje*iste! Też chcę takie :]

0

Zglos komentarz

R
rzyletka 🏹 Łowca
14 lat temu

Fajne buty! :D Od dołu do pasa zgrabnie, ale góra wygląda jak u 60-letniego budowlańca. Mi tam nie przeszkadza... Facet (zakładam, że to facet) przynajmniej sobie jajek nie odparzy i nie poobciera, a słyszałam, że to podobno cholernie boli :]

0

Zglos komentarz

F
fearsometickler 😏 Szyderca
14 lat temu

Dobrze słyszałaś. Może to Szkot i chciał sobie ojczyznę przypomnieć ? ;)

0

Zglos komentarz

T
the_knife 🎖️ Snajper
14 lat temu

@usteam ,moim zdaniem,nie jest cięzko Cię zaskoczyc,a wręcz banalnie łatwo.

0

Zglos komentarz

B
Big_John 😏 Szyderca
14 lat temu

Gdybyście nie mieli wyboru to też byście chodzili w ciuchach przeciwnej płci. Tak ja to widzę.

0

Zglos komentarz

N
Nicth 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Podkoszulek i spódnica? A co on (ona??) ma na prawej nodze? Chociaż wydaje mi się, że to facet....

0

Zglos komentarz

A
ala20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak właściwie to ja nie jestem pewna czy to facet, czy stara łysa baba...

0

Zglos komentarz

K
kocham23 💩 JP 100%
14 lat temu

jaki żul a może raczej jaka żulówna;p

0

Zglos komentarz

W
www_83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mnie ciekawi zakratkowane pole na dole wózka.. :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Kobiety to płeć najsilniejsza...On poszedł na łatwiznę aby być silnym.

0

Zglos komentarz

T
the_knife 🎖️ Snajper
14 lat temu

Zmień nick na * Szczęściara.

0

Zglos komentarz

V
vincvega 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

niejedna kobieta chciałaby mieć takie nogi ;)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ja akurat nie...

0

Zglos komentarz

T
traczek10 😏 Szyderca
14 lat temu

ale to jest pani - tyle że szampon "Samson" użyła w komedii "Miś" był już taki przypadek wyłysienia

0

Zglos komentarz

T
the_knife 🎖️ Snajper
14 lat temu

Nogi i takiego faceta,zapomniałeś dodać :)))))

0

Zglos komentarz

W
wiolala 🌾 Wieśniak
14 lat temu

kurna on jest lepiej ubrany niż moja sąsiadka

0

Zglos komentarz

S
sylwas26 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Stringi też pewnie założył...

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Dziadek Aranii

0

Zglos komentarz

H
Hecio21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A co dziewczyny mogą chodzić w spodniach to my nie możemy w spódnicy, ale te buty to trochę nie pasuje

0

Zglos komentarz

I
InoRoz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Coś tym jest xd

0

Zglos komentarz

P
phobophobic 😏 Szyderca
14 lat temu

To pewnie Szkot. A co do butów to pewnie mu po prostu w takich wygodniej ;)

0

Zglos komentarz

S
Shadovv 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pij mleko będziesz ? :P

0

Zglos komentarz

M
monika_087 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szacun dla Pana za chodzenie na takich obcasach :)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ta, w pi*dzie.

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

Mac i Dollar?-rzeczywiscie,ciekawe polaczenie.....

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

To było do gościa, który próbował wmawiać innym, że na podanej przez niego stronie zarabia 500 zł miesięcznie, a to zwykłe oszustwo.

0

Zglos komentarz

S
satlaros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Transwestyci są wśród nas

0

Zglos komentarz

P
porcupine 😏 Szyderca
14 lat temu

O RLY?!

0

Zglos komentarz

K
kauran 💩 JP 100%
14 lat temu

Czemu tam na dole jest cenzura ?

0

Zglos komentarz

D
dinzdeil 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pies mu się w koła od wózka wkręcił :)

0

Zglos komentarz

T
Tommny 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co tam na dole jest ocenzurowane ?

0

Zglos komentarz

C
cherry5 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mam takie same buty ..

0

Zglos komentarz

K
Krzysiek_28 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

To może być kobieta chora na raka ! Idioci !

0

Zglos komentarz

S
satlaros 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A od kiedy od raka zmienia się płeć?

0

Zglos komentarz

R
rmaciej1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To mężczyzna na 99%.

0

Zglos komentarz

T
the_knife 🎖️ Snajper
14 lat temu

Gdyby chorej kobiecie, aż tak bardzo zalezało na wyglądzie i zakładałaby wysokie obcasy,postarałaby się równiez o perukę.

0

Zglos komentarz

G
goten12345 💩 JP 100%
14 lat temu

smiejecie sie z goscia który nie ma sie w co ubrac

0

Zglos komentarz

R
rmaciej1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jak nie ma? Zdjęcie "mówi" co innego :).

0

Zglos komentarz

P
przemex19922 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haha dobrze że skarpetek do tych butów nie nałożył:D

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jakieś koronkowe zakolanówki? Why not? Imidż byłby kompletny.

0

Zglos komentarz

Z
zikupl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to babka a nie facet *fail

0

Zglos komentarz

G
14 lat temu

łoooo to moja babka, kto jej zdjęcie zrobił

0

Zglos komentarz

O
ociz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nóżki jak sarenka

0

Zglos komentarz

B
bialykruk 😏 Szyderca
14 lat temu

on przynajmniej potrafi poruszac sie w takich butach

0

Zglos komentarz

R
rmaciej1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Spódnica nie pasuje. Wygląda trochę jak wizytowa, a tu powinna być bardziej "dresiarska". Ale może się nie znam.

0

Zglos komentarz

X
xPogromczynix 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ogółem buty same w sobie są ok, ale nie czaję takich zdjęć.

0

Zglos komentarz

R
rmaciej1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Po palmie odbijającej się w szybie wnioskuję, że zazwyczaj ciepło tam mają, zatem nie należy raczej ubierać grubych rzeczy. W ten sposób wyjaśnia się kolejna tajemnica wszechświata.

0

Zglos komentarz

W
WestIcee 😏 Szyderca
14 lat temu

Albo Farciara :)

0

Zglos komentarz

R
rudazielen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zgrabne nóżki ! xD

0

Zglos komentarz

Reklama