Reklama
Reklama

Komentarze

4
T
TyRaEl22 💩 JP 100%
14 lat temu

Ciekawe czy drugi raz był przy arce noego :)

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

@bananowyy jako 23 latek to Ty dopiero zaczynasz się dziwić

0

Zglos komentarz

I
ixlo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ahahah

0

Zglos komentarz

D
dzieci_proboszcza 😏 Szyderca
14 lat temu

ja wiem gdzie, u mojego ojca na plebani :)

0

Zglos komentarz

Reklama