Reklama
Reklama

Komentarze

37
K
kamilakamilat 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no co, zęby ma chociaz zdrowe, bez dziur :)

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
14 lat temu

Nie ma to jak lans na wadę zgryzu:P

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Szkoda, że jeszcze fotki odbytnicy sobie nie strzeli.

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
14 lat temu

Wszystko przed nami, niedawno było ryło w opryszczkach, teraz wada zgryzu, za niedługo wilk wychodzący z d**y

0

Zglos komentarz

M
Makea 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chciał się pochwalić nadprogramowym zębem. Szkoda tylko, że nikogo to nie interesuje/

0

Zglos komentarz

S
szymczyk69 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ale za to jak orzechy łupie;p

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Z prawej dziurki wygląda polip;)

0

Zglos komentarz

B
bertold32 🌾 Wieśniak
14 lat temu

normalnie fale dunaju -tylko ekstrakcja górnej lewej szóstki tu pomoże

0

Zglos komentarz

H
Heeleenaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wole taka fotke, z troche krzywymi ale calkowicie zdrowymi zebami, niz fotke z rowniotkimi bialymmi zębami, ale w trzonowcach pelno sredbrnych plomb- to dopiero jest wiocha!!!

0

Zglos komentarz

R
rzorza 😏 Szyderca
14 lat temu

wtf?

0

Zglos komentarz

D
devetive 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szkoda że ku*as mu tam nie wyrósł :P

0

Zglos komentarz

M
michal332215 🌾 Wieśniak
14 lat temu

dziadek do orzechów ;p

0

Zglos komentarz

A
amaliaa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zdrowe zęby aż miło

0

Zglos komentarz

B
BigZiom 🌾 Wieśniak
14 lat temu

JAkie pnioki żółte i krzywe ajjjjjjjjjjjjjjćććććććć

0

Zglos komentarz

Q
qbate 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ma jeden ząb na zapas!!!

0

Zglos komentarz

T
topszyderca 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Prawdziwy dar od boga

0

Zglos komentarz

Z
Zanzibar-16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Górna 5 do leczenia.

0

Zglos komentarz

A
anielica_22 🌾 Wieśniak
14 lat temu

az mam odruch wymiotny

0

Zglos komentarz

H
hisky 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawy przypadek dentystyczny ...a swoja droga to zdrowe zeby.

0

Zglos komentarz

T
toshiba79 😏 Szyderca
14 lat temu

krowa ma wieksze i sie nie chwali

0

Zglos komentarz

A
adamasi76 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest zdjęcie z forum o aparatach ortodontycznych!!!po co jej tutaj wstawiać!?

0

Zglos komentarz

I
izabusia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Otóż to.

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

otóż @adamasi76 po to żeby wdrapać się na główną

0

Zglos komentarz

G
glassesonme 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oj widzę, 6-tka do wyrwania

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

jak u teściowej....dodatkowy ząb ...żeby go bolał

0

Zglos komentarz

B
bachuszef 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mutant...

0

Zglos komentarz

U
upierdolony 🌾 Wieśniak
14 lat temu

eh niestety sqrwiale uzębienie :)

0

Zglos komentarz

G
grunberg 🌾 Wieśniak
14 lat temu

specjalne uzębienie do otwierania piwa :)

0

Zglos komentarz

A
arowiec 🌾 Wieśniak
14 lat temu

LEWA PIĄTKA JEST PRAWIE NA PODNIEBIENIU, MASAKRA

0

Zglos komentarz

W
Wera27 🎖️ Snajper
14 lat temu

Czym on się chwali? przypalonym popcornem zamiast zębów?

0

Zglos komentarz

T
Tazinnejpolki 💩 JP 100%
14 lat temu

ja tu jem ;/

0

Zglos komentarz

T
tomside 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ja tu sram ;/

0

Zglos komentarz

G
GnOmen 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Drugi rząd jak u rekina, szkoda że nie złoty.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

wada zgryzu - nierzadki przypadek. Czym, więc się ona chwali.... Widziałam gorsze wady w pracy :)

0

Zglos komentarz

C
cipolinka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie wada zgryzu!! Za mała szczęka i za dużo zebów, dlatego ta piatka nie zmieściła się na swoje miejsce :/ Zęby może i żółte, ale przynajmniej zdrowe !!

0

Zglos komentarz

E
emo_love_123 💩 JP 100%
14 lat temu

chciał się pochwalić żółtymi zębami i tym odstającym

0

Zglos komentarz

S
ssij_mi_jaja 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

wali mu z górnej piątki

0

Zglos komentarz

M
Manuel13 🌾 Wieśniak
14 lat temu

A mówiłem mu jak jechał do Czarnobyla że jest jeszcze promieniowanie

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ale ma nierówno pod kopułą - zęby postawiane.

0

Zglos komentarz

M
mietek24111 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jeden zapasowy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

delikatna wada zgryzu:D

0

Zglos komentarz

B
bhaal80 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zapas w razie mordobicia musi być:-)

0

Zglos komentarz

Reklama