Reklama
Reklama

Komentarze

61
K
kowalsky 💩 JP 100%
14 lat temu

oni nie noszą nisko portek tylko wyrastają z nich i wolą dupskiem świecić niż łydkami że niby woda w piwni

0

Zglos komentarz

D
dyabeu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czy oni noszą rajstopy?

0

Zglos komentarz

G
Gasherman 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie wiedziałem ze murzynie chodzą w rajtuzach

0

Zglos komentarz

N
Nicth 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakie rajstopki :D

0

Zglos komentarz

M
miodzjo 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Te rajstopki też se mogli tak opuścić

0

Zglos komentarz

D
Dan191ur 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe jakby ta gangsta musiała uciekać pewnie daleko by nieuciekli

0

Zglos komentarz

G
GTRshelby 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ja pierdziele, jaja se robią, a wy tu na wioche dajecie. Niekażdy murzyn, przepraszam afro-amerykanin chodzą w szerokich spodniach, a na szyjach mają tonę łańcuchów.

0

Zglos komentarz

M
miczurin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

afro-amerykanin a skąd wiesz że to amerykanie, poprawność polityczna tak wam łby wypaliła że kompromitujecie się. A muszyn z Nigerii to też Afroamerykanin ??? Zgodnie z wasza nowomowa to chyba afronigeryjczyk, albo afroafrykanin :):):):):)

0

Zglos komentarz

G
GTRshelby 🌾 Wieśniak
14 lat temu

O Boże z rządu sie smieje i z ludzi którzy wyzywają mnie od rasisty bo powiedziałem na murzyna murzyn. Mi żadna poprawność polityczna mózgu nie wypaliła, sam do brata mówie ni***r tak jak on mówi do mnie ni***r. A co do twojego drógiego zdania to mam takie same zdanie;) .

0

Zglos komentarz

J
ja157731 🌾 Wieśniak
14 lat temu

miczurin - Można poznać, że to afro-amerykanie po ich gestach... Gangsterzy z wybrzeża :)

0

Zglos komentarz

G
GTRshelby 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dokładnie, gesty palców pokazuje litere „W" czyli „west coast", wiem bo Xzibit zawsze tak robi.

0

Zglos komentarz

W
wisniawkp 💩 JP 100%
14 lat temu

wygladaja jak pionki do chinczyka...

0

Zglos komentarz

D
Docent_666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To chyba strasznie niewygodne, w takich opuszczonych portkach bawelne zbierac...

0

Zglos komentarz

M
miczurin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

tak jestem rasista jak "to to" widzę

0

Zglos komentarz

K
kinpiL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to po co oni w ogóle portki noszą żeby co...?? żeby im było ciepło w kolana czy kostki?? ...bo nie rozumie to niech sobie lepie podkolanówki noszą będzie wygodniej !

0

Zglos komentarz

K
kalwo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pozuja do zdjecia specjalnie dla was wiesniaki:D:D:D:D:D...łykajcie dalej:D:D:D

0

Zglos komentarz

D
DariuszJaworzno 😏 Szyderca
14 lat temu

wyglądają troszkę jak niepełnosprawni z porażeniem mózgowym, do tego tak się spiekli na solarium !!!

0

Zglos komentarz

U
Ukaszek1213 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wyglądają jak by ich rozwałkowali

0

Zglos komentarz

C
cr500r 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Matka ich nie kocha

0

Zglos komentarz

Z
zrywrudnik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

fajne kalesony :)

0

Zglos komentarz

H
h3h3 😏 Szyderca
14 lat temu

Oni opuścili spodnie dla jaj. Też mam takie zdjęcie :p

0

Zglos komentarz

T
tellMYwhy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zabrzmi to zapewne rasistowsko za co zapewne zostane zminusowany ale na tak obrazek odrazu przypominają mi sie slowa freda z "Chłopaki nie płaczą" i tu pozwole sobie zacytowac:Fred: No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afry

zabrzmi to zapewne rasistowsko za co zapewne zostane zminusowany ale na tak obrazek odrazu przypominają mi sie slowa freda z "Chłopaki nie płaczą" i tu pozwole sobie zacytowac:Fred: No właśnie, handlarze niewolników przywieźli ich z Afryki. A myślisz, że to taka prosta sprawa wysiąść na plaży w Afry

0

Zglos komentarz

T
tomekkkk 💩 JP 100%
14 lat temu

whats up nyga :D

0

Zglos komentarz

H
Hellos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kosmici jednak istnieją :)

0

Zglos komentarz

S
seiferatus 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten całkiem z prawej przypomina mi Kenny'ego z SP :P

0

Zglos komentarz

J
joanna66626 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ciekawe jak biegają w tych rajtach ;)

0

Zglos komentarz

Z
zmyslowy.edek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie uciekna przed policją... Nic nie kumam

0

Zglos komentarz

E
Esterox 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najlepsze że... motyw opuszczonych spodni powstał w więzieniach, rzecz jasna męskich... robili to "faceci" chętni do sexu...

0

Zglos komentarz

D
DariuszJaworzno 😏 Szyderca
14 lat temu

Ciekawe jak w tych portkach będą chodzić po drzewie...

0

Zglos komentarz

M
misiek.84 💩 JP 100%
14 lat temu

"black power"

0

Zglos komentarz

S
SKROMNY 🌾 Wieśniak
14 lat temu

cioto-geje

0

Zglos komentarz

N
Ninurta1979 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ten po lewej to chyba jeszcze nowicjusz, spodnie ma za wysoko...

0

Zglos komentarz

D
Dick_Powers 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla zwolenników takiej "mody" mam wiadomość. Zwyczaj takiego noszenia spodni zrodził się w amerykańskich więzieniach i jest kodem zapraszającym współwięźniów do odbycia stosunku seksualnego, homoseksualnego. Wygląda na to, że ci chłopcy bardzo zapraszają do tego aby im jakiś koleś zerżnął

Dla zwolenników takiej "mody" mam wiadomość. Zwyczaj takiego noszenia spodni zrodził się w amerykańskich więzieniach i jest kodem zapraszającym współwięźniów do odbycia stosunku seksualnego, homoseksualnego. Wygląda na to, że ci chłopcy bardzo zapraszają do tego aby im jakiś koleś zerżnął

0

Zglos komentarz

W
wladyslaw1007 💩 JP 100%
14 lat temu

Oni noszą rajstopy?:|

0

Zglos komentarz

S
szyminster96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pozdrawiam Muzyna na srodku z kapturem na bani (Mamusia mu kazała załozyc kalesonki i je zalozyl ).

0

Zglos komentarz

P
przem 😏 Szyderca
14 lat temu

ciekawe jak uciekają przed policją

0

Zglos komentarz

K
kazikZ1959 😏 Szyderca
14 lat temu

Na czworakach :))

0

Zglos komentarz

P
paula_red 😏 Szyderca
14 lat temu

Jak widzę takie zdjęcia,to staję się rasistką.

0

Zglos komentarz

M
mauser 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nawyki z celi pozostały, teraz już tylko się wypiąć

0

Zglos komentarz

M
mikiiras 🏹 Łowca
14 lat temu

"KALESONOWA MAFIA" albo "LONG-JOHNS GANGSTA" , to jest wielka problem tu u nas w Czikago - fir iść do szopa po breda albo sosydż, w Polska wy tego nie znacie u was to jest raj tylko te żydzi i komunisci - tfuu

0

Zglos komentarz

M
mroczna6666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahaha kalesony ma mudżyn :d a w Polsce faceci sie wstydzą kupować i nosić taki męski bajer...

0

Zglos komentarz

T
tomusito 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wstaje rano, kac jak skur..... dotoczyłem się do kuchni po kawę, włączam wioche i jak zobaczyłem to zdjęcie to chyba znowu pójdę się upić... WTF ja się pytam ??

0

Zglos komentarz

K
kordian2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

do Afryki malpki !!! WYP...DALAC !

0

Zglos komentarz

R
rastaganja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wole ich w spodniach do kolan niz polskich "mezczyzn" w rurkach, rozowych koszulkach, i dlugich wyprostowanych wloskach.

0

Zglos komentarz

A
adamb123 💩 JP 100%
14 lat temu

Ten z prawej to chyba ich boss! W nogawce szerszy niz w ramionach.Chociaz kalesoniasz tez wymiata.Ahhh ci ,,brytyjczycy,,

0

Zglos komentarz

S
silent_20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oni na tym zdjęciu pokazują jak się boją i srają w gacie:D

0

Zglos komentarz

T
Tonieeja 🌾 Wieśniak
14 lat temu

W więzieniach w ameryce zapoczątkowali tą modę więźniowie którzy nosili opuszczone spodnie aby zasygnalizować innym więźniom,że chcą się ruchać.Pozdro pe**ły:D

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

To jest na głównej chyba 4 raz . Admin , zapi*rdol sobie jakiegoś dopalacza żeby Ci mózg zaczął pracować chociaż w najmniejszym zakresie , śladowej wydajności .

0

Zglos komentarz

K
Kamila22334455 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Widać pani sprzedawczyni się podoba ^ ^

0

Zglos komentarz

I
ikaab 🌾 Wieśniak
14 lat temu

no tylko erkaem mieć

0

Zglos komentarz

W
wladsenty 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Kalesony noszą - szacunek.

0

Zglos komentarz

B
beacisko88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chociaz by ye kalesony sciagli, a po drugie w tych spuszczonych portkach wygladaja id**tycznie

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
14 lat temu

Black kaleson gangsta -joł!

0

Zglos komentarz

Y
yetizzz 💩 JP 100%
14 lat temu

czarna afryka zderzenie z cywilizacją. oto efekt!

0

Zglos komentarz

A
arghaill 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oglądałem kiedyś film z ich udziałem, zwał się: "Robin Hood i faceci w rajtuzach" :)

0

Zglos komentarz

S
Sunchaser 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nic dziwnego ,że nie mogli spier***ić przed siatką...

0

Zglos komentarz

Z
ziomxdxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NA SKAJTA

0

Zglos komentarz

I
Iron-Mike 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co za jeb*ne ciamajdy :)

0

Zglos komentarz

C
Czupur82 😏 Szyderca
14 lat temu

i na hasło "sp!erd@lamy !!"...wszyscy posypaliby się jak domino

0

Zglos komentarz

F
fatamorgana01 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ten w środku zawstydził resztę kumpli

0

Zglos komentarz

L
LEWY_FTF 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dlatego czarny gangsta nosi broń bo nie dał by rady uciec nawet staruszce

0

Zglos komentarz

L
LookAtYou 🌾 Wieśniak
14 lat temu

z tymi opuszczonymi gaciami wyglądają jak pe**łki a nie gangsta :D

0

Zglos komentarz

E
ewe245 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jest straszne coraz niżej te portki noszą za niedługo stwierdzą ze niżej opuścić się nie da i zaczną je za sobą na sznureczku ciągnąć ;)

0

Zglos komentarz

A
anty_red 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tym bambusom już się w dyni kompletnie zlasowało...

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
14 lat temu

Tak opuszczone spodnie, to w amerykańskich więzieniach sygnał dla innych,że są chętni na "randkę".

0

Zglos komentarz

J
julia931 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szczerze skoro tak niosą tam spodnie to w ogóle nie musieliby ich mieć;d

0

Zglos komentarz

Reklama