Reklama
Reklama

Komentarze

21
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Też mam fotkę w CD od 2 lat na frofilu, przynajmniej oryginalnie XD

0

Zglos komentarz

A
andziag 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ahhh ten postęp ludzkości

0

Zglos komentarz

D
DoVen 💩 JP 100%
14 lat temu

Widac ze plyta Windows'a bo juz sie do okola niebieska robi :)

0

Zglos komentarz

Z
zetzon 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zajebiste tylko ot trzeba dopracować technikę :)

0

Zglos komentarz

D
DUPEKEK 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niedługo będą strzelać foty w odbiciu telewizora

0

Zglos komentarz

K
kapi303 🌾 Wieśniak
14 lat temu

NO swietnie teraz juz tylko czekam na ere zdjec na dyskietkach i umre spelniony ;D

0

Zglos komentarz

B
Bziuumek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale i tak nikomu nie udało się zrobić zdjęcia w cegle.

0

Zglos komentarz

I
Iguuch 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oryginalnie

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie kumam jaki był cel zrobienia tego zdjęcia.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ale o co chodzi..?

0

Zglos komentarz

N
Nugget 🌾 Wieśniak
14 lat temu

E tam, były już mikrofalówki, nagrobki i piekarniki, płyta się może schować.

0

Zglos komentarz

P
psxpepe 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dobrze że nie podłogowych ...

0

Zglos komentarz

N
NAFTA87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Glupota ludzka nie przestaje mnie zaskakiwac :/

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Dobrze ze sobie zdjec nie robi w odbiciu magnesa albo telewizora.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

hehe ale nikt nie zrobił jeszcze analizy dlaczego ludzie zamiast zrobić sobie normalne zdjęcie robią zdjęcie swojemu odbiciu:P a więc się wypowiem otóż my tak naprawdę nie widzimy siebie, mamy inne wyobrażenie o tym wyglądamy ponieważ swoją twarz głównie widzimy w lustrze a tam obraz jest odwrócony

hehe ale nikt nie zrobił jeszcze analizy dlaczego ludzie zamiast zrobić sobie normalne zdjęcie robią zdjęcie swojemu odbiciu:P a więc się wypowiem otóż my tak naprawdę nie widzimy siebie, mamy inne wyobrażenie o tym wyglądamy ponieważ swoją twarz głównie widzimy w lustrze a tam obraz jest odwrócony

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

i tak naprawdę nie wyglądamy, ale ponieważ takich siebie znamy to tacy nam się bardziej podobamy, a ta prawdziwa twarz nieodwrócona którą my możemy oglądać na normalnych zdjęciach już nam się mniej podoba bo jest dla nas obca, stąd to słynne "nie podoba mi się jak wyszłam na zdjęciu" niest

i tak naprawdę nie wyglądamy, ale ponieważ takich siebie znamy to tacy nam się bardziej podobamy, a ta prawdziwa twarz nieodwrócona którą my możemy oglądać na normalnych zdjęciach już nam się mniej podoba bo jest dla nas obca, stąd to słynne "nie podoba mi się jak wyszłam na zdjęciu" niest

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

niestety drodzy fani odbitych fotek, ta metoda wcale nie uwiecznia waszego piękna, bo tak po prostu nie wyglądacie, zresztą w otoczeniu zachodzi analogiczna sytuacja, tylko, że tu ludzie wolą wasze normalne zdjęcia niż odbite bo te normalne oni widza na co dzień.

0

Zglos komentarz

D
Deejzelka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Za niedługo sweet focia w telewizorze będzie.;D

0

Zglos komentarz

N
no_comment 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Era płyt odeszła.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Porysowana ta płyta. Nie dba dziołcha.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jakieś płytkie te zdjęcie

0

Zglos komentarz

S
szalonooka1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Chciała być oryginalna :)

0

Zglos komentarz

K
kaluucze 🌾 Wieśniak
14 lat temu

bardzo twórcza dziewczyna

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

można powiedzieć że się "wypaliła" na płycie :)

0

Zglos komentarz

Reklama