Reklama
Reklama

Komentarze

5
J
johnin55 🌾 Wieśniak
14 lat temu

powinno się ich tak samo potraktować jak tego psa !!!

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

To nie jest portal do takich okrucieństw, to jest Wiocha - tu się szydzi, bawi, kpi a nie bazuje na empatii innych, zeby zdobyć punkty.

0

Zglos komentarz

B
blublah 😏 Szyderca
14 lat temu

To nie jest wiocha, to de**lizm i okrucieństwo.

0

Zglos komentarz

D
dupczek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Przecież za zabicie człowieka jest większa kara, a zwierze jest jak człowiek, czuje. 10 lat powinien mieć, albo dożywocie.

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
14 lat temu

W kodeksie Hammurabiego jest taki zapis "Jeśli obywatel oko obywatelowi wybił, oko wybiją mu" - uważam, ze w szczególnych przypadkach, takich jak ten, powinno mieć to zastosowanie...

0

Zglos komentarz

Reklama