Reklama
Reklama

Komentarze

3
D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

polska myśl inżynieryjna;))

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
14 lat temu

to nie wina budowlańców tylko architekta... bo taki de**l nie przyjedzie nie zobaczy projekt zrobi i nie ma zmiłuj musi się zgadzać z projektem bo inaczej budowlańcy kare płacą

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

pewnie PGE się spóźniało z przełożeniem lini.....a plan planem jak widać zima szła..

0

Zglos komentarz

Reklama