Reklama
Source: YouTube

Radio Maryja: "Czy ja już jestem na antenie?"

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
48

Zglos post

Reklama

Komentarze

39
G
grzybek836 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nikt nikogo nie rozumie,i wszystka gra.

0

Zglos komentarz

Y
Ygrh 🌾 Wieśniak
13 lat temu

"Jak poruszyć ciemną masę za pomocą fal radiowych". Podstawy fizyki, nie ma się co czepiać.

0

Zglos komentarz

J
jewa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Banda moherowych baranow !

0

Zglos komentarz

M
Merdox 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Kiedyś z kumplem stworzyliśmy takie cztery mixy z RM. Do posłuchania na Joe Monster: http... http... http... http...

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
13 lat temu

nie da sie tego słuchać ... sorry ale to nie na moje nerwy .. :) hehehehe

0

Zglos komentarz

J
jacek.jacek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

posłuchaj tych od walikota tam dopiero spotkasz wysoki poziom intelektualny ale czy ty zrozumiesz jak to twój poziom ?

0

Zglos komentarz

D
dirlewanger 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Dawno sie tak nie usmialem:)

0

Zglos komentarz

A
agra19 💩 JP 100%
13 lat temu

Czujesz się od nich lepszy i mądrzejszy? To nie śmiej się z nich tylko im pomóż...

0

Zglos komentarz

A
achaja1 🎖️ Snajper
13 lat temu

Nie ma tyle wolnych miejsc w psychiatrykach, żeby im pomóc.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Niema mojego ulubionego tekstu "...pani Kasiu, a jak ma pani na imię?" NIE POZWÓLMY temu radiu zejść z anteny! Z czego będziemy się śmiali, jak tego kabaretu zabraknie?! Albo TV trwam. Skąd będziemy wiedzieć "jak jeść zupę" gdy go zabraknie?

0

Zglos komentarz

P
PatRyShiaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Nie słucham tego radia i nie oglądam telewizji bo to jest tak durne,że aż nie mam słów ci wszyscy ludzie co tak dzwonią jak i oglądają tego typu programy "religijne" maja zryte baniaki jak słyszycie myślą że tym kupią sobie miejsce w niebie a oni mają ich głęboko bo kasę z tego mają ...

Nie słucham tego radia i nie oglądam telewizji bo to jest tak durne,że aż nie mam słów ci wszyscy ludzie co tak dzwonią jak i oglądają tego typu programy "religijne" maja zryte baniaki jak słyszycie myślą że tym kupią sobie miejsce w niebie a oni mają ich głęboko bo kasę z tego mają ...

0

Zglos komentarz

H
hetera 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

To pokazuje jak bardzo Ci ludzie nie potrafią słuchać... są skupieni tylko na tym co mają do powiedzenia.

0

Zglos komentarz

Z
zapachtrafki 🌾 Wieśniak
13 lat temu

mohery porażka i właśnie przez takich ludzi polska nigdy nie będzie normalna żyją sto lat za murzynami..

0

Zglos komentarz

E
ErudytkaWiochy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

słucha, bo nierozumie. mogą gadać co chcą, bo słuchacze są niesłyszący. :D

0

Zglos komentarz

E
ErudytkaWiochy 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i gratuluję cierpliwości prowadzącemu.

0

Zglos komentarz

Z
zabawka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jakie radio, tacy słuchacze!! he he

0

Zglos komentarz

N
nieidiotka 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Babunie siedza jak owce, nie wiem co gorsze to czy te porozbierane malolaty na necie.

0

Zglos komentarz

I
intruz14 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Mocherowe buractwo

0

Zglos komentarz

P
plagiattt 🌾 Wieśniak
13 lat temu

K...a!!!! Im wolno głosować!!!!!!!!!! :-0 Ale nam też będzie wolno za 50 lat:-))))))))) Zemścimy się.

0

Zglos komentarz

M
MrPewniakk 😏 Szyderca
13 lat temu

Poziom intelektualny cie rozbija? Ty się popatrz lepiej na siebie i swoje absurdy.. Ty jesteś jakiś/jakaś chory/a? Czy może masz jakieś kompleksy? Twoje opisy do absurdów w ogóle nie pasują, a ortografia na zerowym poziomie. Więc koleś ogarnij się.

0

Zglos komentarz

V
VOCALISTKA 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ludzie, jeżeli starość Was dopadnie, to pewnie młode pokolenie tez będzie mieć z Was taką polewkę! :/ Chociaż podejrzewam, że przynajmniej 70% z Was tego nie dożyje dzięki narkotykom, alkoholowi i solarium :D

0

Zglos komentarz

G
GMOzabija 🌾 Wieśniak
12 lat temu

religijni sa ograniczeni umyslowo ale daja na tace

0

Zglos komentarz

M
mima99 😏 Szyderca
13 lat temu

Podziwiam tego księdza, który audycje prowadził, ja bym popłakała się ze śmiechu :P

0

Zglos komentarz

C
cukiereczek183 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hahahha padam;p

0

Zglos komentarz

W
wezyr77 🏹 Łowca
14 lat temu

SeksTylko przez telefon

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie mogę się już doczekać ich nowych programów rozrywkowo-edukacyjnych na multipleksie:)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

hhahaha. ale jaja .. hmm , jak berety ? ;D

0

Zglos komentarz

A
allejaja 🏹 Łowca
14 lat temu

:D

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

Jacy słuchacze ....takie radio...

0

Zglos komentarz

D
d_j_siwy 🎯 Wyjadacz
13 lat temu

ja bym rzekł więcej... Jakie radio tacy słuchacze :))

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

:D:D

0

Zglos komentarz

W
wampiX 😏 Szyderca
14 lat temu

Masakra, stare głuche dziady dzwonią, lepiej zainwestować w aparaty słuchowe, niż wydawać kasę na telefony do radia. A ostatni słuchacz ma mistrza;0

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

FAJNE TO JEST HAA

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

moher za mocno naciągnięty uciska czaszkę, a potem kłopoty ze słuchem i realnym odbiorem rzeczywistości,, ;))))

0

Zglos komentarz

P
PatRyShiaa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Największa wiocha to tego pajaca który siedzi w radiu.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Wytrzymałem tylko parę urywków bo słuchanie jak zombie jęczą do słuchawki swojego szamana to złe towarzystwo dla mojej pysznej porannej kawki.

0

Zglos komentarz

W
witawu 🏆 Master
13 lat temu

Swoją drogą radzę posłuchać Radyja M - można się nieźle pośmiać (najlepsza jest audycja kiedy dzwonią słuchaczki).

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
13 lat temu

Nie da rady, stary, ledwo wytrzymałem te pare minut na filmiku. Mam za słabą psychikę na takie coś, już bym wolał 24/7 oglądać japońskie kino eksploatacji (nie szukajcie w google).

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

KOGO PANI SŁYSZY W RADIU TAM JAKaś pani rozmawia a to ona gada haaaaa lol nie moge śikammmmmm

0

Zglos komentarz

S
SnakEpiT 💩 JP 100%
13 lat temu

Szału dostaję jak tego słucham, nienawidzę! No szczerze nienawidzę! Zupełnie jak moja babka...

0

Zglos komentarz

E
Ecstasy240 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja bym je.bł.a z takimi ludźmi :D.

0

Zglos komentarz

M
matthew211 🌾 Wieśniak
13 lat temu

i na takich pierdołach kasę trzepią.

0

Zglos komentarz

J
ja1ja 🏹 Łowca
13 lat temu

Trochę techniki i człek jest głupi

0

Zglos komentarz

B
Baron_Sanedi 😏 Szyderca
13 lat temu

Typowy elektorat PiSu!!

0

Zglos komentarz

L
Lowejek 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Powiem tyle: muuuuahahahahah

0

Zglos komentarz

F
frytex68 💩 JP 100%
13 lat temu

Najlepsze jest to, że kilka procent dzisiejszych gimnazjalistek zmieni się w takie panie jak na zdjęciu, nawet jeśli dzisiaj nie ma żadnych objawów. Mohery nie biorą się znikąd. :D

0

Zglos komentarz

J
janie40 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Ja nie wiem, co Wam przeszkadza to radio. Jeśli ktoś chce słuchać i dzwonić, a do tego ma rozrywkę, to jego sprawa. Nie podoba się? Nie słuchajcie, ale po co wyśmiewać? O wiele bardziej żenujący od moherów są dla mnie lamusy w rurkach i puszczające się plastiki - dwie grupy małolatów o zerowym IQ.

Ja nie wiem, co Wam przeszkadza to radio. Jeśli ktoś chce słuchać i dzwonić, a do tego ma rozrywkę, to jego sprawa. Nie podoba się? Nie słuchajcie, ale po co wyśmiewać? O wiele bardziej żenujący od moherów są dla mnie lamusy w rurkach i puszczające się plastiki - dwie grupy małolatów o zerowym IQ.

0

Zglos komentarz

A
Agrippa 🌾 Wieśniak
13 lat temu

I właśnie tacy później zostają moherami.

0

Zglos komentarz

Reklama