Podobne posty
Komentarze
39Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
"Jak poruszyć ciemną masę za pomocą fal radiowych". Podstawy fizyki, nie ma się co czepiać.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Kiedyś z kumplem stworzyliśmy takie cztery mixy z RM. Do posłuchania na Joe Monster: http... http... http... http...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
nie da sie tego słuchać ... sorry ale to nie na moje nerwy .. :) hehehehe
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
posłuchaj tych od walikota tam dopiero spotkasz wysoki poziom intelektualny ale czy ty zrozumiesz jak to twój poziom ?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czujesz się od nich lepszy i mądrzejszy? To nie śmiej się z nich tylko im pomóż...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Niema mojego ulubionego tekstu "...pani Kasiu, a jak ma pani na imię?" NIE POZWÓLMY temu radiu zejść z anteny! Z czego będziemy się śmiali, jak tego kabaretu zabraknie?! Albo TV trwam. Skąd będziemy wiedzieć "jak jeść zupę" gdy go zabraknie?
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie słucham tego radia i nie oglądam telewizji bo to jest tak durne,że aż nie mam słów ci wszyscy ludzie co tak dzwonią jak i oglądają tego typu programy "religijne" maja zryte baniaki jak słyszycie myślą że tym kupią sobie miejsce w niebie a oni mają ich głęboko bo kasę z tego mają ...
Nie słucham tego radia i nie oglądam telewizji bo to jest tak durne,że aż nie mam słów ci wszyscy ludzie co tak dzwonią jak i oglądają tego typu programy "religijne" maja zryte baniaki jak słyszycie myślą że tym kupią sobie miejsce w niebie a oni mają ich głęboko bo kasę z tego mają ...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
To pokazuje jak bardzo Ci ludzie nie potrafią słuchać... są skupieni tylko na tym co mają do powiedzenia.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
mohery porażka i właśnie przez takich ludzi polska nigdy nie będzie normalna żyją sto lat za murzynami..
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
słucha, bo nierozumie. mogą gadać co chcą, bo słuchacze są niesłyszący. :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Babunie siedza jak owce, nie wiem co gorsze to czy te porozbierane malolaty na necie.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
K...a!!!! Im wolno głosować!!!!!!!!!! :-0 Ale nam też będzie wolno za 50 lat:-))))))))) Zemścimy się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Poziom intelektualny cie rozbija? Ty się popatrz lepiej na siebie i swoje absurdy.. Ty jesteś jakiś/jakaś chory/a? Czy może masz jakieś kompleksy? Twoje opisy do absurdów w ogóle nie pasują, a ortografia na zerowym poziomie. Więc koleś ogarnij się.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ludzie, jeżeli starość Was dopadnie, to pewnie młode pokolenie tez będzie mieć z Was taką polewkę! :/ Chociaż podejrzewam, że przynajmniej 70% z Was tego nie dożyje dzięki narkotykom, alkoholowi i solarium :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Podziwiam tego księdza, który audycje prowadził, ja bym popłakała się ze śmiechu :P
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie mogę się już doczekać ich nowych programów rozrywkowo-edukacyjnych na multipleksie:)
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
hhahaha. ale jaja .. hmm , jak berety ? ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
:D:D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Masakra, stare głuche dziady dzwonią, lepiej zainwestować w aparaty słuchowe, niż wydawać kasę na telefony do radia. A ostatni słuchacz ma mistrza;0
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
FAJNE TO JEST HAA
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
moher za mocno naciągnięty uciska czaszkę, a potem kłopoty ze słuchem i realnym odbiorem rzeczywistości,, ;))))
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Wytrzymałem tylko parę urywków bo słuchanie jak zombie jęczą do słuchawki swojego szamana to złe towarzystwo dla mojej pysznej porannej kawki.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Swoją drogą radzę posłuchać Radyja M - można się nieźle pośmiać (najlepsza jest audycja kiedy dzwonią słuchaczki).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Nie da rady, stary, ledwo wytrzymałem te pare minut na filmiku. Mam za słabą psychikę na takie coś, już bym wolał 24/7 oglądać japońskie kino eksploatacji (nie szukajcie w google).
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
KOGO PANI SŁYSZY W RADIU TAM JAKaś pani rozmawia a to ona gada haaaaa lol nie moge śikammmmmm
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Szału dostaję jak tego słucham, nienawidzę! No szczerze nienawidzę! Zupełnie jak moja babka...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Najlepsze jest to, że kilka procent dzisiejszych gimnazjalistek zmieni się w takie panie jak na zdjęciu, nawet jeśli dzisiaj nie ma żadnych objawów. Mohery nie biorą się znikąd. :D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Ja nie wiem, co Wam przeszkadza to radio. Jeśli ktoś chce słuchać i dzwonić, a do tego ma rozrywkę, to jego sprawa. Nie podoba się? Nie słuchajcie, ale po co wyśmiewać? O wiele bardziej żenujący od moherów są dla mnie lamusy w rurkach i puszczające się plastiki - dwie grupy małolatów o zerowym IQ.
Ja nie wiem, co Wam przeszkadza to radio. Jeśli ktoś chce słuchać i dzwonić, a do tego ma rozrywkę, to jego sprawa. Nie podoba się? Nie słuchajcie, ale po co wyśmiewać? O wiele bardziej żenujący od moherów są dla mnie lamusy w rurkach i puszczające się plastiki - dwie grupy małolatów o zerowym IQ.
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane