Reklama
Reklama

Komentarze

1
S
sakta 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Od czegoś trzeba zacząć ,to młode chłopaki. Oczekiwałeś od nich akrobacji? Jak napisał pecos27 ,przynajmniej mają zajęcie ,nie robią nikomu krzywdy.

0

Zglos komentarz

Reklama