Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
szyszka14812 🌾 Wieśniak
14 lat temu

plastik ...w różowym ;D hahaha

0

Zglos komentarz

T
tomariusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widać, że gość ma beke i chciał na wiochę się dostać:P kamizelka jeszcze z metką i fota w przebieralni:P

0

Zglos komentarz

T
tasiej 🌾 Wieśniak
14 lat temu

HAHA pewnie murzyn wali mu w kraty :D

0

Zglos komentarz

Reklama