Reklama
Reklama

Komentarze

38
A
Annie5833 🌾 Wieśniak
15 lat temu

hahahahhahaa miazga :)

0

Zglos komentarz

U
Uprooter 🌾 Wieśniak
15 lat temu

W kopertę to mu pewnie zioła dali.

0

Zglos komentarz

E
edyta_kostrzewska 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ale czemu to jest na wiocha.pl? Przecież to całkiem spoko zdjęcie, ja tu żadnej wiochy nie widzę...

0

Zglos komentarz

D
Duplon22 🌾 Wieśniak
15 lat temu

nie widzę wiochy tutaj

0

Zglos komentarz

J
janosik1973 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Widać, że ksiądz jest w porządku. Swój chłop

0

Zglos komentarz

M
moukere 💩 JP 100%
15 lat temu

Tego ksiedza znam osobiscie spoko ziomek^^

0

Zglos komentarz

W
Waldemar 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Walduś Kiepski z lewej :P

0

Zglos komentarz

P
prezi 😏 Szyderca
15 lat temu

miszcze

0

Zglos komentarz

C
CzarnyYeti 🌾 Wieśniak
15 lat temu

heheheh, LANS NA KSIĘDZA

0

Zglos komentarz

R
rudinho11 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Andrzej ;D Najlepszy ksiądz z jakim miałem religie ;D Wymiata ;)))

0

Zglos komentarz

P
pingol8 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Pewnie zaskoczył ich podczas melanżu :D

0

Zglos komentarz

K
kurowice 🌾 Wieśniak
15 lat temu

NASZ KSIĄDZ...! były ;| ZAPRASZAMY DO KUROWIC, TERAZ MAMY TAKIE LUZY W SQL. .! Zawsze z poczuciem humoru ;)

0

Zglos komentarz

M
Malutka199418 💩 JP 100%
15 lat temu

Hahahah ;p Dobre ;p

0

Zglos komentarz

S
ster000 🏹 Łowca
15 lat temu

nie jestem wierzący, ale miłe mi dla oka jak widze, że ktoś hwali sobie kapłana z takiej strony... pozdrawiam księdza jak czyta opisy tego wrzuconego zdjęcia

0

Zglos komentarz

N
nirvanaa 🌾 Wieśniak
15 lat temu

A dlaczego ksiądz nie ma zakrytej twarzy ?

0

Zglos komentarz

O
orly777 💩 JP 100%
15 lat temu

PEWNIE JAKIEŚ JP 100% SLU :D

0

Zglos komentarz

M
MaarQo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

haha to jest najlepsze ;d

0

Zglos komentarz

M
MrDevez 💩 JP 100%
15 lat temu

takie tam z ksiedzem :P

0

Zglos komentarz

A
Agula84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niektórzy kapłani nie wstydzą się swoich parafian...:) Gdzie tu wiocha?????????????????????????????

0

Zglos komentarz

A
Anonim
15 lat temu

sympatyczne zdjęcie :)

0

Zglos komentarz

W
WIOCHMEN007 🌾 Wieśniak
15 lat temu

dobre , dobre :DDD

0

Zglos komentarz

Z
ZONK 🎖️ Snajper
15 lat temu

Normalny gościu -swoje zrobi i kasę zgarnie

0

Zglos komentarz

E
evilmonkey 🌾 Wieśniak
15 lat temu

a teraz premia za zdjęcie do koperty

0

Zglos komentarz

E
ejem 🌾 Wieśniak
15 lat temu

No właśnie, zgadzam się z ZONK. Człowiek to człowiek : D

0

Zglos komentarz

M
muszka87 😏 Szyderca
15 lat temu

oo a jeden to ma nawet "syndrom przyklejonej ręki".. to już można nazwać profesjonalną "słit focią" :D

0

Zglos komentarz

C
CAROLLA92 💩 JP 100%
15 lat temu

Fajne zdjęcie... :D Ksiądz też wygląda na sympatycznego;)

0

Zglos komentarz

S
siugaj 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Nie moge ;D Ten ksiądz mnie uczy religi ;D

0

Zglos komentarz

T
Tiago 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ziomale nie wiedzieli jak się zachować w obecności księdza może spodziewali się wizyty kogoś innego...

0

Zglos komentarz

L
lolxd11 🌾 Wieśniak
15 lat temu

no nie ksiądz Andrzej ;d haha kogo powaliło żeby to wstawic ? ;d

0

Zglos komentarz

K
kojak 💩 JP 100%
15 lat temu

ksiądz niczym ziomek tylko gdzie ma piwko i jointa

0

Zglos komentarz

B
bymcykcyk 😏 Szyderca
15 lat temu

pewnie pod sutanną :D

0

Zglos komentarz

V
VillaValo 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Była mz tym księdzem na pielgrzymce do Rzymu xDDD Zarąbisty jest!

0

Zglos komentarz

T
timtaram 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Znam tego Księdza ;D Takiego dobrego i 'na luzie' ze świecą szukac ;d naprawdę za******y człowiek;)

0

Zglos komentarz

M
martinaXDDX 🌾 Wieśniak
15 lat temu

mina księdza bezcenna

0

Zglos komentarz

I
iro_nia 🌾 Wieśniak
15 lat temu

g*t

0

Zglos komentarz

A
aneczka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

oo ;D x Andrzej . kto Go tu wsadził ? ;P

0

Zglos komentarz

M
missiu 🌾 Wieśniak
15 lat temu

oj... Andrzej tu wyszedł trochę spięty ;p Normalnie jest bardziej na luzie:D

0

Zglos komentarz

S
siugaj 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Ksiądz jest za******y ;D aż chce mi sie chodzić na religie :]

0

Zglos komentarz

L
lolxd11 🌾 Wieśniak
15 lat temu

noo jest za******y ;)uczył mnie kiedyś religi. takiego drugiego jak on to chyba nie ma ;) zawsze na luzie i potrafi człowieka zrozumieć ;)

0

Zglos komentarz

Reklama