Reklama
A w Japonii...

A w Japonii...

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
3

Zglos post

Reklama

Komentarze

2
D
Darcy 😏 Szyderca
14 lat temu

Pierwsza zasada internetu brzmi: Nigdy, przenigdy, nie staraj się zrozumieć Japończyków.

0

Zglos komentarz

V
Vladimir_Putin 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Genialne... Jaka jest druga zasada internetu? I trzecia...? Któż ich autorem?

0

Zglos komentarz

K
KrytykWiochy 🎖️ Snajper
14 lat temu

Cofnęli się z rozumem.

0

Zglos komentarz

Reklama