Reklama
Reklama

Komentarze

1
D
domgal92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie s**ienka tylko szalik- komin z biedronki !!!!!!!!!!!mojej babci taki kupiłam na imieniny !! :D:D:D:D

0

Zglos komentarz

Reklama