Reklama
Reklama

Komentarze

7
S
Szary92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wszyscy byliśmy lub jesteśmy młodzi ;p nie takie rzeczy się robiło ;D

0

Zglos komentarz

K
kika1980r 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Haha:D pamiętam jak moje koleżanki dla adrenaliny przed samym samochodem na jezdnie wybiegały,żeby przebiec jak najszybciej na drugą strone... Wiele razy to oglądałam,ale teraz się dziwie,że nic się nie stało...A wtedy to było nawet śmieszne...

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

taaa,slad po oponie na twarzy,dodaje uroku,niezalnie od pory roku

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Czaszka pęknąć,bo kolega bał się szybciej pojechać

0

Zglos komentarz

G
guru2012 🎖️ Snajper
14 lat temu

mam cicha nadzieje ze temu na rowerku ,sie udalo, bo inaczej :(

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

to wcale nie jest przesmieszne , ze znowu wyszukiwarka administracyjna , niestety zawiodla :(

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

czy data wczesniejszego wrzucenia juz niema nic do powiedzenia ? 27 luty 2012 ! i powtorka przez przesmieszne 10 czerwiec 2012 ...to jest wiocha jednak

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

taaaa,no kurde,poprostu,przesnmieszne ;)

0

Zglos komentarz

Reklama