Podobne posty
Komentarze
7Wszyscy byliśmy lub jesteśmy młodzi ;p nie takie rzeczy się robiło ;D
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Haha:D pamiętam jak moje koleżanki dla adrenaliny przed samym samochodem na jezdnie wybiegały,żeby przebiec jak najszybciej na drugą strone... Wiele razy to oglądałam,ale teraz się dziwie,że nic się nie stało...A wtedy to było nawet śmieszne...
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Czaszka pęknąć,bo kolega bał się szybciej pojechać
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
to wcale nie jest przesmieszne , ze znowu wyszukiwarka administracyjna , niestety zawiodla :(
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
czy data wczesniejszego wrzucenia juz niema nic do powiedzenia ? 27 luty 2012 ! i powtorka przez przesmieszne 10 czerwiec 2012 ...to jest wiocha jednak
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane
Zglos komentarz
Zgłoszenie zostało wysłane