Reklama
Reklama

Komentarze

5
P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

wiocha dla szpitala czy pacjentów? bo nie rozumiem

0

Zglos komentarz

P
Pakerek88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

PETUNIE...

0

Zglos komentarz

C
CR0SSLiNE 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla szpitala bo nikt się za to nie weźmie

0

Zglos komentarz

Y
yetizzz 💩 JP 100%
14 lat temu

wiocha to te reklamowki a nie pety.

0

Zglos komentarz

L
liriel_baenre 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Oj pewnie tuż przy schodach jest porodówka

0

Zglos komentarz

Reklama