Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

HAHAHHAAHAHHAHAHA żyje sobie skromnie...

0

Zglos komentarz

K
krecia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ZOO w Gdańsku Oliwie - wydaje mi się, że to nie jest wiocha :) dzieciaki odwiedzające ZOO mogą nie wiedzieć co się kryje w takim przybytku.

0

Zglos komentarz

O
ouden 🌾 Wieśniak
14 lat temu

teraz wiem gdzie wjechać na chatę jak go nie będzie...

0

Zglos komentarz

V
vipbeer 🏹 Łowca
14 lat temu

prąd jest spoko gość każdego ugości i popieści

0

Zglos komentarz

P
PROWOKATOR123 🌾 Wieśniak
6 lat temu

Nałęczów okolice szpitala kardiologicznego zejście w dół do ulicy harcerskiej

0

Zglos komentarz

Reklama