Reklama
Reklama

Komentarze

5
Z
zoom123 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nie miala czasu. Chciala jak najszybciej wstawic swoje zdjecie ;D na fejsa xd

0

Zglos komentarz

S
sciemanamaxa 🌾 Wieśniak
14 lat temu

asymetria piersi. nie sadze ze powiekszyla sobie tylko jednego. bardzo ladna swoja droga.

0

Zglos komentarz

P
PYSZNAPANNA 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ja rozumiem wiadomo jedna pierś zazwyczaj różni się lekko od drugiej ale na tym zdjęciu widać przesade i to napewno nie jest asymetria.

0

Zglos komentarz

H
Hoboczak 🏹 Łowca
14 lat temu

Ładna blondi. Szkoda, że pusta jak większość małolatek wstawiających właśnie takie fotki na FB czy NK... Żal.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Różowy mutant

0

Zglos komentarz

Reklama