Reklama
Tak to jest jak się zje za dużo chili...

Tak to jest jak się zje za dużo chili...

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
27

Zglos post

Reklama

Komentarze

22
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A ja myślę, że koledzy zafundowali mu porządny anal.

0

Zglos komentarz

S
Sammie 😏 Szyderca
14 lat temu

Co tak ostro ? Zaskakujesz mnie!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Jeszcze nieraz cię zaskoczę...

0

Zglos komentarz

T
turandot 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Doktor wie, co pisze, niejedno widział w swoim gabineciku.

0

Zglos komentarz

R
rotkeh 🌾 Wieśniak
14 lat temu

widać,że trener bardzo zadowolony :p

0

Zglos komentarz

P
Pong_Lenis 💩 JP 100%
14 lat temu

Co to chili?

0

Zglos komentarz

R
rockextazy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ciekawe o co się z nimi założył? :D

0

Zglos komentarz

P
ProxxOn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Robiłem tak po mojej 8-nastce . Nawet nie wiecie jaka ulga . ;D

0

Zglos komentarz

A
abdool 😏 Szyderca
14 lat temu

To chyba bardziej efekt alkoholowej libacji dzień wcześniej, czyli KAC QPA

0

Zglos komentarz

D
driftstar 🌾 Wieśniak
14 lat temu

viking:D

0

Zglos komentarz

J
Juusia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Tez mieszkam niedaleko :D:D to w Norwegii

0

Zglos komentarz

G
gamelek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Haahaha To kolo stadionu Aafk color line w Ålesund. Mieszkam niedaleko :D

0

Zglos komentarz

E
evil1989 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pewnie grzał ławe i mu pupcie przypiekło. -.-

0

Zglos komentarz

P
ProxxOn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pozytywnie nie wiem co to tu robi

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

@ProxxOn też tak robisz?

0

Zglos komentarz

P
PuszkaPandory91 🎖️ Snajper
14 lat temu

D**a się spociła od biegania i odparzył sobie ;-D

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
14 lat temu

chłodzenie wora??

0

Zglos komentarz

U
Umcyk 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Nie sraj ogniem.

0

Zglos komentarz

D
demigod666 🏹 Łowca
14 lat temu

to nie efekt chili, nie bez powodu jego koledzy są tacy szczęśliwi

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Suchar:-Spałem z mężczyzną, proszę księdza,-Oj, będzie Piekło,-Już piecze.

0

Zglos komentarz

J
Jasiczka 💩 JP 100%
14 lat temu

a temu panu to co jest goraco w dupsko sie zrobilo....

0

Zglos komentarz

D
despero20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Całonocne sex party z kolegami jego efekt ;)

0

Zglos komentarz

L
lookoo74 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oto skutek schylania sie po mydlo pod prysznicem

0

Zglos komentarz

K
Kpisz 😏 Szyderca
14 lat temu

No już lepszy tytuł niż ten :D "Tak to jest jak się zje za dużo chili..."

0

Zglos komentarz

T
Tescosatan 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Może się napalił na kolegę i studzi zapał?

0

Zglos komentarz

M
Musso24 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bo ostra przyprawa musi palic dwa razy. Raz jak sie ja je, a drugi jak sie ja wydala. Podstawowa zasada naprawde ostrej przyprawy.

0

Zglos komentarz

H
Hoboczak 🏹 Łowca
14 lat temu

Nie sraj żarem :)

0

Zglos komentarz

Reklama