Reklama
Source: YouTube

Dziadkowi autka raczej nikt nie zwinie...

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
8

Zglos post

Reklama

Komentarze

7
N
numbercard1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

uwaga na dodającego ten absurd to oszust wyłudza kase od ludzi kto mi nie wieży niech wejdzie na mój profil tam w znajomych mam OUTLAWS13 w jego poczekalni cała prawda o tym złodzieju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

A u mnie jest odpowiedź na oszczerstwa, użytkowniku Outlaws13, który boisz się pisać z prawdziwego konta. Sprawa znajdzie Finał w Sądzie.

0

Zglos komentarz

B
BoutyBoy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dobry patent z takim parkowaniem :)

0

Zglos komentarz

D
dzordzo30 🌾 Wieśniak
14 lat temu

żal jaka tu wiocha ? nie wiem przypadkiem czy ty byś tam wjechał rowerem.

0

Zglos komentarz

T
tyjko 😏 Szyderca
14 lat temu

Podziwiam tego pana.

0

Zglos komentarz

K
kaszu 🏹 Łowca
14 lat temu

Ten język brzmi jak dźwiek trabanta, bym bryyyymmmm brymbrymbrym.

0

Zglos komentarz

J
justplay999 😏 Szyderca
14 lat temu

Stare poczciwe UNO :) Gość miał pomysła jak sobie życie udogodnić i nie martwić o polaków którzy mogliby mu ukraść auto :P

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

Nie dość, że lipny filmik to jeszcze chyba zostawił ten samochód na luzie.ŻAL

0

Zglos komentarz

Reklama