Reklama
Reklama

Komentarze

4
O
oxti1998 💩 JP 100%
14 lat temu

Było już chyba z 5 razy :/

0

Zglos komentarz

S
silver79 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Szybka i wściekła.

0

Zglos komentarz

P
PyskatyDzieciak 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Daj się zaskoczyć jakością Biedronki!

0

Zglos komentarz

Y
Yogas91 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a potem się dziwisz co tak wali w autobusie, jak d**y nie wytarła

0

Zglos komentarz

Reklama