Reklama
Reklama

Komentarze

5
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

OLisabebe buszmen z bangladeszu

0

Zglos komentarz

D
Deekk 😏 Szyderca
14 lat temu

pomalowali twarze na czarno żeby ich nie rozpoznano heh

0

Zglos komentarz

D
Deekk 😏 Szyderca
14 lat temu

To nie miało żadnego podtekstu rasowego i się nie pruj jak nie wiesz o co chodzi id**tko

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

WHITE POWER!!! WHITE PRIDE WORLD WIDE!!!:)

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

To mi przypomina prowincję RPA.Bądź biały i wyjdź tam na ulicę.Dostaniesz od razu kosę za kolor skóry.I nie wymyśliłem sobie tego bo mój znajomy padł właśnie tam ofiarą ataków.Teraz mowa o najbardziej rozwiniętym kraju Afryki, nie wspominam już o Kongo, Somalii czy Zimbabwe.To są prawdziwi rasiści.

To mi przypomina prowincję RPA.Bądź biały i wyjdź tam na ulicę.Dostaniesz od razu kosę za kolor skóry.I nie wymyśliłem sobie tego bo mój znajomy padł właśnie tam ofiarą ataków.Teraz mowa o najbardziej rozwiniętym kraju Afryki, nie wspominam już o Kongo, Somalii czy Zimbabwe.To są prawdziwi rasiści.

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

zawsze tak było że czarny był gorszym rasistą od Białego.

0

Zglos komentarz

M
Mundzio84 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Out, oczywiście, że tak.Tylko, że lewackie i poprawne politycznie media nie wspomną o takim czymś.Przecież to tylko biedni murzyni są w całej Europie ofiarami ataków na tle rasistowskim przez białych.To jest właśnie myślenie podatnych na sugestie i nie mających własnych przemyśleń ludzików.

Out, oczywiście, że tak.Tylko, że lewackie i poprawne politycznie media nie wspomną o takim czymś.Przecież to tylko biedni murzyni są w całej Europie ofiarami ataków na tle rasistowskim przez białych.To jest właśnie myślenie podatnych na sugestie i nie mających własnych przemyśleń ludzików.

0

Zglos komentarz

D
Dave2024 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Europa jest biała, więc niektórzy idioci nienawidzą i prześladują czarnych natomiast Afryka jest czarna, więc niektórzy idioci nienawidzą i prześladują białych. Jedni i drudzy to dość ograniczeni LUDZIE. Spójrzcie najpierw na siebie a dopiero później krytykujcie innych.

0

Zglos komentarz

Reklama