Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
stefania 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ktoś poprostu zazdrości dziecka...

0

Zglos komentarz

W
wrzaskiem 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jaka zazdrość? Dziecko dzieckiem, ale cycki się trzyma w staniku.

0

Zglos komentarz

R
radar213 🌾 Wieśniak
9 lat temu

W karmieniu piersią niema nic złego i gorszącego, ale co prawda wstawienie zdjęcia to lekka przesada

0

Zglos komentarz

Reklama