Reklama
Reklama

Komentarze

18
K
kriss92 🌾 Wieśniak
13 lat temu

A po co nowe jak zaraz beda popisane i z dziurami od kopniakow,wymienisz potem za swoje?

0

Zglos komentarz

M
Michallo60 🌾 Wieśniak
13 lat temu

U mnie w szkole wgl. nie ma zamków...

0

Zglos komentarz

N
NezQul 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ja tam widze tylko ze autor postu nawet podstaw paint'a nie opanowal :D

0

Zglos komentarz

J
jurke8922 🌾 Wieśniak
13 lat temu

To i tak luksus u mnie w szkole to nawet drzwi nie było .

0

Zglos komentarz

P
pabloolsztyn 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Niech się cieszą ze maja łańcuch, bo ja bym im powiesił dziurawy koc z odpustowego jarmarku.

0

Zglos komentarz

S
szydera88 🌾 Wieśniak
13 lat temu

a warto to sie w szkole na cos lepszego silić ?? gó*****ze itak zniszczą

0

Zglos komentarz

I
IGotYouDancing 🏹 Łowca
13 lat temu

Ciesz się że masz chociaż takie zamki - w mojej szkole sikasz i przytrzymujesz klamkę, bo drzwi się nie zamkną. :)

0

Zglos komentarz

P
pulok123 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Sweet zamki? Co to są Sweet zamki? jak na taki głupi opis wpadłeś?

0

Zglos komentarz

R
ROBI00000000 🏹 Łowca
13 lat temu

Pewnie woźny wykręcił a z racji tego że do emerytury jeszcze kilka dni postępująca skleroza dała znać o sobie..

0

Zglos komentarz

S
Shoxi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

hah dobre;D

0

Zglos komentarz

D
domi01 🌾 Wieśniak
13 lat temu

jaka tępota! przecież mógł krócej zapiąć i po sprawie...

0

Zglos komentarz

T
Tester89 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jacy uczniowie takie zamki.

0

Zglos komentarz

Y
yancyk 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak by nie niszczyli, to by mieli eleganckie zamki zamiast łańcucha

0

Zglos komentarz

T
thebil 🌟 Padawan
13 lat temu

jak ktoś nie wie jak zapiąć żeby zamknąć to sra przy uchylonych

0

Zglos komentarz

K
klisza08 🌟 Padawan
13 lat temu

dobrze,ze zamykane od srodka...

0

Zglos komentarz

T
Tomasz1251 🌾 Wieśniak
13 lat temu

Jak dzicz wszystko niszczy to po co nowe zamki. Taniej wychodzi kawałek łańcucha i wkręta.

0

Zglos komentarz

M
maxi746 🌾 Wieśniak
13 lat temu

dokładnie tak :) nie potrafią uszanować tego że ktoś coś dla nich chce zrobić i niszczą wszystko co popadnie.. denerwuje mnie jak wchodzę do łazienki.. klamka urwana.. idę do parku..ławki połamane..

0

Zglos komentarz

C
china-man 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To jest w szkole...

0

Zglos komentarz

M
MalinowaChwilax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To niekoniecznie musi być w szkole tylko ten ,który to dodał tak napisał zeby było więcej z wiochą !!

0

Zglos komentarz

Reklama