Reklama
Reklama

Komentarze

6
D
dami3nko3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

oddaj znak ! natychmiast !

0

Zglos komentarz

L
lukewawa6 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ma kawalek miasta w swym wiejskim stylu

0

Zglos komentarz

M
MalinowaChwilax3 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aż strach wyjść na ulice tylu jest gangsterów wśród nas xd

0

Zglos komentarz

W
wciskamto 🌾 Wieśniak
14 lat temu

służby drogowe już do Ciebie jadą ! złodzieju znaków !

0

Zglos komentarz

A
annihil-that 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a ten kij oznacza ze grasz w palanta czy ze sam nim jestes??...

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
12 lat temu

Żałosne

0

Zglos komentarz

Reklama