Reklama
Reklama

Komentarze

10
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

mnie zdarza się mieć odbity telefon komórkowy na twarzy.

0

Zglos komentarz

J
jugoda5 🎖️ Snajper
14 lat temu

HAHAHAHA DOBRE

0

Zglos komentarz

N
neosly 🌟 Padawan
14 lat temu

To cię ładnie męczył przez telefon że aż bidulka usnęła,albo romantyk albo wyczerpana,i ostatnie masakra rozmowa,hejka

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Pilot do Philipsa

0

Zglos komentarz

D
d_kath 😏 Szyderca
14 lat temu

Pilot zawsze jest schowany pod moją poduszką, żeby pies go nie pogryzł, ale za to przyznam się do "QWERTY" odbitego na policzku ;[

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Czy leci z nami pilot?

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

"wiesz, fajny film wczoraj widzialem, momenty byly, najlepiej jak...........pilota zadusili....hahahaha "

0

Zglos komentarz

S
sonchita 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Fajne! :-)))) Takich absurdów mi tu brakuje :-) Mnie się kiedyś na policzku odcisnęła łapa mojej suni, która spała obok na poduszce ;-)

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

a ja,sonczi zlotko spie z chlopem ,czy ty wiesz co sie odcisnac moze !!;)

0

Zglos komentarz

S
sonchita 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

gugulka, ja śpię i ze swoim chłopem, i z sunią - taki trójkącik ;-))))

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

to to sie ladnie "odciskacie" ; P: :)

0

Zglos komentarz

P
prumec 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Cyfrowy Polsat :D

0

Zglos komentarz

N
niebieski_chomik 🌾 Wieśniak
9 lat temu

Jestem gruby, ale nie aż tak.

0

Zglos komentarz

B
Bebok_69 🌾 Wieśniak
9 lat temu

nie mam tak wielkiego śmietnika więc pilot zawsze spada na podłogę.

0

Zglos komentarz

K
kotem 🌾 Wieśniak
9 lat temu

LOL ppv polsatu. ja mam enke wiec z nudw od powtrek nie zasypiam :)

0

Zglos komentarz

Reklama