Reklama
Reklama

Komentarze

62
K
kravcio 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ty ku**a wiesz, co to paranoja?

0

Zglos komentarz

D
dravenik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pierwszy raz widzę absurd który pasuje na tą stronę :) Wiocha, aż sianem zaleciało :)

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
14 lat temu

wszystko to jakies dziwne tam

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

16,5 kupola to juz rekord nie do przebicia ..... ukrecał go chyba przez cała noc..

0

Zglos komentarz

andrzej67k
andrzej67k 🎖️ Snajper
14 lat temu

Tasiemiec mu wylazł?

0

Zglos komentarz

M
maciekdrugi 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Co tu dużo pisać..........SMACZNEGO

0

Zglos komentarz

P
plejboj997 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Niesamowity okaz.

0

Zglos komentarz

D
Dave16 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ku**a , ale wypuścił Anakonde :o

0

Zglos komentarz

W
Welliton 💩 JP 100%
14 lat temu

wysrał węża

0

Zglos komentarz

E
emi2413 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niech sobie na szyi zawiesi, byłaby cudowna fotka hehe

0

Zglos komentarz

M
Metju87 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zaraz będzie to wciągał nosem :-)

0

Zglos komentarz

T
TakTakxd 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie kupkaa. To raczej tasiemiec :D

0

Zglos komentarz

A
adek2282 💩 JP 100%
14 lat temu

Skoro '' Wrzucanie tego typu fotek do netu to jakaś paranoja '' to na c**j to tu wstawiałeś/aś?????

0

Zglos komentarz

F
fatamorgana01 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zbladł od odoru

0

Zglos komentarz

A
asasyn89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to jego jadlodania

0

Zglos komentarz

K
krizak_90 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ewidentnie się zesrał

0

Zglos komentarz

S
strzala66 🌾 Wieśniak
14 lat temu

w czapce kupe wali?

0

Zglos komentarz

T
Terenta1983 🌾 Wieśniak
14 lat temu

On tasiemca wysrał.

0

Zglos komentarz

M
MOnia003_00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Aż mi się czasem wierzyć nie chce, że oddycham tym samym powietrzem co takie oblechy jak ten...

0

Zglos komentarz

M
mima99 😏 Szyderca
14 lat temu

Wzoruje się chiba na Gracjanku :P

0

Zglos komentarz

Z
zajebista90 😏 Szyderca
14 lat temu

haha pyton pyton :D uważaj co Cie nie zeźre :D

0

Zglos komentarz

M
Mrmrmr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

faktycznie ma powód do dumy, nawalić takiego długiego balasa to jest sztuka... ale wiocha

0

Zglos komentarz

P
pansraczka 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Będę rzygał!! Co za łeb,skręcił takiego makowca i się cieszy,a przy du**e ma rodzynki sułtanki!!!

0

Zglos komentarz

B
bambusooowa 😏 Szyderca
14 lat temu

Widziałam program o takich ludziach co wąchają własne odchody by mieć jazdę. Jest to ponoć bardzo uzależniające i ma większego kopa niż halucygeny.

0

Zglos komentarz

C
calm84 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jakiego sobie węgorza hoduje gość i jeszcze się cieszy

0

Zglos komentarz

J
JacuPL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

@lukaszpretki to ślepy jesteś

0

Zglos komentarz

J
JacuPL 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a nie, to ja jestem ślepy :D

0

Zglos komentarz

B
bezprzypalu 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Najnowsza wersja gry SNAKE ;]

0

Zglos komentarz

S
Sweetie662 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Pierw myślałam, że to jakiś wąż, ale opis mi wszystko wyjaśnił. Żenada !

0

Zglos komentarz

S
snikers533 💩 JP 100%
14 lat temu

To ku**a tasiemiec jakiś ; pp

0

Zglos komentarz

M
Made-In-Poland 🎖️ Snajper
14 lat temu

Dobra kupa nie jest zła

0

Zglos komentarz

W
wieszjak 🏹 Łowca
14 lat temu

życzę mu smacznego

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Węgorz w muszli

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

teraz to już przesadziłeś z tą perwersją

0

Zglos komentarz

R
rather 🌾 Wieśniak
14 lat temu

mięsny jeż on go zje

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Upi*rdolić taką srakę to nie lada wyczyn. Odbyt mu nie pękł?

0

Zglos komentarz

G
gugulka ⚔️ Jedi
14 lat temu

i paranoja jest powielanie ich na wiocha.pl....bo to nie absurd...to kanal...kolejny Jas Serce...qrwa mac

0

Zglos komentarz

R
raftaj 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To kupa czy wąż ???

0

Zglos komentarz

W
whoarethewarriors 🌾 Wieśniak
14 lat temu

po gębie widać że Rosjanin :D

0

Zglos komentarz

I
imie.jak.imie 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ta waz! :)

0

Zglos komentarz

O
osalesne 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Patykiem w ręku sprawdzał gęstość haha :)

0

Zglos komentarz

C
cycu30.78 🌾 Wieśniak
14 lat temu

zalozyl gacie na osrana d**e fu!

0

Zglos komentarz

L
lukaszpretki 🌾 Wieśniak
14 lat temu

papieru nie widac w kiblu wiec reszte sami wiecie.... hahahah zal....

0

Zglos komentarz

G
goofy88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

a takie tam przed posiłkiem:):)

0

Zglos komentarz

F
Foti11 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mały chłopiec Wielka kupa ^^ Czy to węgorz

0

Zglos komentarz

O
outlaws13 🎖️ Snajper
14 lat temu

Powinni go utopić w tym sedesie i spuścić razem z zawartością

0

Zglos komentarz

K
krebo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

koleś bawi się w zaklinacza gó**a

0

Zglos komentarz

X
xNelx 🌾 Wieśniak
14 lat temu

szkota to nawet komentowac .. zeby takie cos do neta wrzucac ..

0

Zglos komentarz

G
Grygl 😏 Szyderca
14 lat temu

usrał takiego kupsztala a blady jak ściana xDDDDDDDDDDDDDD

0

Zglos komentarz

K
kornikuso 🎖️ Snajper
14 lat temu

Bo dużo energii w to włożył !

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Nie ma to jak pampers

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

kupsztala tralalala

0

Zglos komentarz

W
WD-40 🏹 Łowca
14 lat temu

pewnie szkoda mu ją spuścić

0

Zglos komentarz

H
Hellos 🌾 Wieśniak
14 lat temu

I później się dziwić że te emo takie chude

0

Zglos komentarz

C
Caliente85 😏 Szyderca
14 lat temu

Taadam ... :)

0

Zglos komentarz

V
v.i.p.1 😏 Szyderca
14 lat temu

Zaklinacz węży.

0

Zglos komentarz

K
Ksiwy 🏹 Łowca
14 lat temu

Gó*****y pomysł.

0

Zglos komentarz

D
drakula321 💩 JP 100%
14 lat temu

Je***y NIEMIEC!! Ku**a nie ma już się czym chwalić?

0

Zglos komentarz

K
kawalrafala 😏 Szyderca
14 lat temu

Wysrał tasiemca

0

Zglos komentarz

H
H_A_D_E_S 🎖️ Snajper
14 lat temu

Biedny wąż :(

0

Zglos komentarz

P
przem 😏 Szyderca
14 lat temu

blady, bo wypadło ustami

0

Zglos komentarz

M
mizziaaxD 🌾 Wieśniak
14 lat temu

prawie jak Nessie xD

0

Zglos komentarz

M
maciek-h1 🌾 Wieśniak
14 lat temu

aż sam zbladł

0

Zglos komentarz

K
Kaczogrod758 🌾 Wieśniak
14 lat temu

"Wrzucane tego typu fotek do netu to jakaś paranoja" większa to szukanie takich fotek...

0

Zglos komentarz

N
NaprawimyTo 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pewnie przez tego skręta myślał, ze to Godzilla :P

0

Zglos komentarz

D
dziku83 🌾 Wieśniak
14 lat temu

chyba kręcą was takie foty skoro dodajecie na wioche...i to dopiero wiocha że wam się podoba...

0

Zglos komentarz

Reklama