Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
PaulinkaZZ 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Z tego co widzę to "sweet focia",a nie "sweet focie".Nie każdy żyje jak król.Dzieciom robi się takie zdjęcia...Może niekoniecznie w łazience.Nie ma wiochy ,moim zdaniem.

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

usuń stąd tą fote

0

Zglos komentarz

F
ferdal 🏆 Master
14 lat temu

popieram

0

Zglos komentarz

P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

i tak dzieci plusują

0

Zglos komentarz

Reklama