Reklama
Reklama

Komentarze

9
N
nick-16 😏 Szyderca
14 lat temu

Mam nadzieję że nie zrobiłeś tego zdjęcia sam :/

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
14 lat temu

hahahhahaaaa dowaliłeś

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Prawie jak u mnie :)

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
14 lat temu

Uwierz mi, kiedyś widziałem taki bałagan w jednym domu, a ludzie tam mieszkający wcale nie byli biedni...

0

Zglos komentarz

J
jechezqel 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Będąc kilka lat temu w Londynie mieszkałem jakiś czas z Koreańczykami. Kuchnia wyglądała dokładnie tak jak na zdjęciu. Oni nie widzieli w tym nic złego.

0

Zglos komentarz

P
PIZDZITO2 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niczym z horroru, gdzieś w lesnej chatce, do której trafia przypadkiem zabłąkany raflo997 ;P

0

Zglos komentarz

L
lolek32100 💩 JP 100%
14 lat temu

a byłeś kiedyś w akademiku :D

0

Zglos komentarz

S
SemiPro 🌾 Wieśniak
14 lat temu

wg mnie to nawet Irek tego Purem za ch** nie wyczyści ;D

0

Zglos komentarz

D
Deekk 😏 Szyderca
14 lat temu

Czyściutko że z podłogi można jeść

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

Tylko po co ten mop przy lodówce stoi ?

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
14 lat temu

jak to po co, kiedys posprząta juz mopa przyniósł

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

Już go pewnie odkleić nie da rady.

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
14 lat temu

ale liczą sie checi na piec lat spokój

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

Worek na śm***i też jakiś pięcioletni.

0

Zglos komentarz

S
sautos38 🎖️ Snajper
14 lat temu

to nie worek to archiwum

0

Zglos komentarz

Reklama