Reklama
Reklama

Komentarze

9
J
JotPe 🌾 Wieśniak
15 lat temu

jakaż to odpowiedź :D

0

Zglos komentarz

A
Alex1910 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Moim zdaniem to zdjęcie nie przedstawia wiochy ... Twojej koleżance chyba coś się poprzestawiało . Pozdro ;)

0

Zglos komentarz

M
Moderacja 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Prawy prosty i nokaut - brawo dziewczyno - powaliłaś ich na deski !!!

0

Zglos komentarz

Z
zabiol1666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

ugly betty ? nie jest tak zle

0

Zglos komentarz

O
Orlik666 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Świetna odpowiedź, pozdrawiam! ;) PS. A te nóżki nie są wcale takie złe ;>

0

Zglos komentarz

K
karolcixxx 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Haha i tak powiem, że masakra... Jeb** dystans...

0

Zglos komentarz

L
lekka_zwala 😏 Szyderca
15 lat temu

o booooże, ogarnijcie się wszyscy! Ty jesteś piękną dziewczyną o jakim Ty brzydalu mówisz?! ta lola jakaś pusta jest i najwyraźniej zazdrości Ci. :) odpowiedz niesamowita! gratuluję i pozdrawiam. : )

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
15 lat temu

Dziewczyno masz nienaganną figurę wywal te wszystkie modne gazety, przestań słuchać ludzi którym Twoja figura nie pasuje, a na końcu wywal lustro i wagę bo Ci coś obraz zakłamują!!! Jesteś Piękną i zgrabną kobietą!! Więcej uśmiechu!! Pozdrawiam

0

Zglos komentarz

C
czeslaw33 🌾 Wieśniak
10 lat temu

figurę ma śliczną i jest zgrabną kobietą

0

Zglos komentarz

Reklama