Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
majkel1029 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Ja bym wolał schrupać ją niż jego. Tylko żeby była świeża :P

0

Zglos komentarz

G
grzegorz7791 😏 Szyderca
14 lat temu

Na japońskim lotnisku? Napisane jest po koreańsku.

0

Zglos komentarz

S
sonchita 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Możliwe, nie znam ani japońskiego, ani koreańskiego. Na stronie, na której znalazłam to zdjęcie, było napisane, że to japońskie lotnisko. Zresztą nie zmienia to meritum ;-)

0

Zglos komentarz

B
biegaczka 🎖️ Snajper
14 lat temu

No to mi się podoba !!

0

Zglos komentarz

K
kornikuso 🎖️ Snajper
14 lat temu

Wszystko jest OK , tylko tych hieroglifów nie kumam :)

0

Zglos komentarz

D
Dzivex ⚔️ Jedi
14 lat temu

Piszą : smacznego, korniku ;)

0

Zglos komentarz

Reklama