Reklama
Reklama

Komentarze

1
I
irari 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Trzeba było Karnego Ku**sa za złe parkowanie mu wlepić. Ale swoja droga to władze miasta powinni wyjąć z kieszeni parę zł i namalować na nowo pasy ...

0

Zglos komentarz

Reklama