Reklama
Reklama

Komentarze

4
K
kasia-p 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jakaś ci**a, ten w czerwonych spodniach. Powinien oddać..

0

Zglos komentarz

R
raflo997 🏆 Master
14 lat temu

Zapraszam boksera do Krakowa na aleje,tylko stań na światłach!!!

0

Zglos komentarz

M
mbdl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Je.bany krawat się obruszył, że mu samochodzik pomalowali... Na pewno warszawiak z grójca.

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Jak widać nie każdy ma poczucie humoru nawet dla ukrytej kamery:)

0

Zglos komentarz

Reklama