Reklama
Reklama

Komentarze

2
W
wrons89 🌾 Wieśniak
14 lat temu

nienawidzę takiej postawy... inwalidzi umysłowi!!:/

0

Zglos komentarz

O
OSTRAVAK 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Częsty obrazek - wystarczy, że jeden matoł źle zaparkuje. Ten czerwony też zajął dwa sloty na raz.

0

Zglos komentarz

C
cos_tu_chciou 🌾 Wieśniak
14 lat temu

czerwony dobrze był ustawiony bo też miejsce dla inwalidów było, równie szerokie więc wydawać się może. A przede wszystkim: czerwony miał kartę niepełnosprawnego za szybką w odróżnieniu od matiza, hyh ;]

0

Zglos komentarz

Reklama