Reklama
Reklama

Komentarze

3
O
ostryyksa 🏹 Łowca
14 lat temu

W przyszlym tygodniu bedzie A c**j z Tym polecany drink :D

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Żółtki myśleli że drink będzie miał wzięcie pod taką nazwą, bo to jednak najpopularniejsze słowo w Polsce , hehhe

0

Zglos komentarz

O
osiniak75 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Polska język bardzo popularna w świecie. Barmanka pewnie studiowała w Polska i chce zarobić na polska turysta.

0

Zglos komentarz

Reklama