Reklama
Reklama

Komentarze

3
S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

Jezeli pies wyglada jak ,,id***a " to dlaczego włascicielka siebie tak nie zrobila ... na takie ,,bóstwo" ?????

0

Zglos komentarz

R
Robokiller 🏹 Łowca
14 lat temu

Dokładnie ! Szkoda mi tych piesków , Ci ich właściciele mają ostro poryte w bani

0

Zglos komentarz

I
Izura 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Już lepiej zrobić z psa id**te niż po polsku- wywalić przy drodze albo przywiązać do drzewa.

0

Zglos komentarz

I
Izura 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Już lepiej zrobić z psa id**te niż po polsku- wywalić przy drodze albo przywiązać do drzewa.

0

Zglos komentarz

S
szulcik 🌟 Padawan
14 lat temu

Pamietaj ,ze nie wszyscy traktuja zwierzeta po ,,polskiemu" to sa wyjatki ,ktore powinny byc scigane przez prawo i karane z najwyzsza surowoscia !!!

0

Zglos komentarz

Reklama