Reklama
Reklama

Komentarze

3
M
maxdrift 💩 JP 100%
14 lat temu

fajnie,tylko że "de luxe", to czysta,biała wódka,więc tu dziewczynka ma co najwyżej soczek jabłkowy

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Dokładnie jest czysta, ale to i tak badziewna wódka.

0

Zglos komentarz

saviola
saviola 🏆 Master
14 lat temu

"napił bym się z Toba wódki, dziś wódki dziś" @Ubermensch przecież żadna zimna wódka nie jest zła ;]

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

I tu masz racje wódka musi być zimna do picia.

0

Zglos komentarz

I
Istotnejest 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Naleweczka nie jest zła

0

Zglos komentarz

K
Kac0s 🌾 Wieśniak
14 lat temu

To nie jej czas jeszcze na procenty

0

Zglos komentarz

Reklama