Reklama
Reklama

Komentarze

2
H
hadive 💩 JP 100%
14 lat temu

zebys czasem nie zesral wrzucajac na wioche tak fajnie zrobione auto..

0

Zglos komentarz

D
dolina92 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Caliberka fajna, tylko ta naklejka na masce tak nie po środku kapke ;)

0

Zglos komentarz

Reklama