Reklama
Skoro mam bana na 10 dni, a nigdy nie powróce na

Skoro mam bana na 10 dni, a nigdy nie powróce na

przez [Usunięty użytkownik] — 14 lat temu
9

Zglos post

Reklama

Komentarze

6
P
przesmieszne 🌟 Padawan
14 lat temu

piekna sprawa taki ban do nigdy

0

Zglos komentarz

K
karmelkzn 🎖️ Snajper
14 lat temu

w sensie, że game over?;)

0

Zglos komentarz

K
Ksiwy 🏹 Łowca
14 lat temu

Pamiętajcie, że czas to pojęcie względne.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Ja na pewnej stronce dostałem bana do 2110 roku. Moje wnuki będą mogły się ponownie zalogować.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

...i wtedy dowiedzą się jaki był ich dziadek.

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

HEHEEHE Nie no Sharku -Tensor, czasem mądrze prawi, tylko wódy chłopak za dużo pije... (albo na odwrót. Mądrze prawi po pijaku -co mnie nie bardzo wychodzi :\)

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Pocięłabym się zardzewiałą żyletką w ciemnej piwnicy.

0

Zglos komentarz

M
Mrmrmr 🌾 Wieśniak
14 lat temu

słabe

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Tensor powinien się tutaj najwięcej wypowiadać, ma doświadczenie w dostawaniu bana. :-)

0

Zglos komentarz

Reklama