Reklama
Reklama

Komentarze

3
I
i.nasa 😏 Szyderca
14 lat temu

To zróbcie zrzutkę z własnej kasy i przestańcie cyckać kasę z podatków.

0

Zglos komentarz

G
Grabasz83 💩 JP 100%
14 lat temu

A dla mnie to nie jest wiocha, wręcz przeciwnie wciąż nie wyjaśniono przyczyn katastrofy i nie dziwię się ludziom, że domagają się PRAWDY !

0

Zglos komentarz

W
wesola98 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Matko jedyna.. To, co teraz dzieje się w tym kraju przekracza granice ludzkiej wyobraźni.

0

Zglos komentarz

Reklama