Reklama
Reklama

Komentarze

29
M
mara219 🌾 Wieśniak
15 lat temu

bezbłędna mina kolesia u góry ;P

0

Zglos komentarz

S
shut 🌾 Wieśniak
14 lat temu

jaki szok xd

0

Zglos komentarz

K
kelly1208 💩 JP 100%
15 lat temu

zgadzam sie z komentarzem poniżej :)

0

Zglos komentarz

B
bolczii 🌾 Wieśniak
15 lat temu

najwazniejsze ze jest dziubek... :D ;P

0

Zglos komentarz

A
aminokwasfull 💩 JP 100%
15 lat temu

zwała na ostro.ha ha ha ha

0

Zglos komentarz

H
huubi 💩 JP 100%
15 lat temu

Teraz Chatroulette wygląda kompletnie inaczej.My kiedyś z kolegami robiliśmy se jaja a tam baba ściąga stanik.Ale żeśmy lali. :)

0

Zglos komentarz

K
Kaka1993 🌾 Wieśniak
15 lat temu

haha xD To mieli szczęście... Cud Miód i Orzeszki mmm :P

0

Zglos komentarz

M
mrrrkvrva 💩 JP 100%
15 lat temu

Gdzie tu jest napisane, że ktokolwiek z nich jest z Polski? Absurdy polskiego internetu... Nigdy nie wiesz CO jest po drugiej stronie.

0

Zglos komentarz

J
justyczkaa 🌾 Wieśniak
15 lat temu

hahahha nieźle. :D

0

Zglos komentarz

T
Trampeks 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Pozdro dla internautów ;))

0

Zglos komentarz

G
Gent 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Wiedziałem że znajdę Zordona z Afryki. Przecież musi być jego czarny odpowiednik :D

0

Zglos komentarz

M
mizziaaxD 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Jak czat rulete to się cieszcie, że nie trafiliście na jakiegoś koniobijce :p

0

Zglos komentarz

W
Wilku30 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Hahah współczuje ale mina zajebioza :P

0

Zglos komentarz

I
ilovezelkixD 🌾 Wieśniak
15 lat temu

haha nie no jakie zaskoczenie !! :D haha Ciekawa jestem co było potem xD zawał ?? hahahaha

0

Zglos komentarz

K
kasijka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

haha solara jest, dziubek jest:) słit focia:D :D

0

Zglos komentarz

B
buZZZzz 🌾 Wieśniak
15 lat temu

;/

0

Zglos komentarz

E
ewcia3009 💩 JP 100%
15 lat temu

jestescie niesprawiedliwi naprawde... to ze ktos jest gruby nie znaczy ze trzeba go od razu wysmiewac... przypominam ze otylosc to choroba...

0

Zglos komentarz

Y
yyhhh 😏 Szyderca
15 lat temu

ahahahahaha xD co wgl??!!:D to chłopaki prze bonusa dostali:P

0

Zglos komentarz

K
Krasnal5 🎖️ Snajper
15 lat temu

Ale różowy dziubek zrobiła

0

Zglos komentarz

D
darkvolt 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Buka?!

0

Zglos komentarz

W
werooniika1 🌾 Wieśniak
15 lat temu

babka nie zrażona :d

0

Zglos komentarz

R
rapp 🎖️ Snajper
15 lat temu

Jak ja zobaczyłem to zareagowałem dokładnie tak samo jak oni :D

0

Zglos komentarz

A
anetax 😏 Szyderca
15 lat temu

hahaha dobre :D

0

Zglos komentarz

I
Illidan21 😏 Szyderca
15 lat temu

:DDDD

0

Zglos komentarz

J
Justin 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dobre:D:D

0

Zglos komentarz

A
amare 🌾 Wieśniak
15 lat temu

świetne:P

0

Zglos komentarz

H
Hamsterka 🌾 Wieśniak
15 lat temu

hahaha kolesie jakie miny maja :D

0

Zglos komentarz

B
baska30 💩 JP 100%
15 lat temu

hehe dobre..

0

Zglos komentarz

M
MissIndependen9 🌾 Wieśniak
15 lat temu

Dokładnie ! ; d Generalnie wyszło im to ;p

0

Zglos komentarz

Reklama