Reklama
Reklama

Komentarze

2
P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

to nie zabawa tylko sport gimbusko bez mózgu !!!!!!!!!!!!!

0

Zglos komentarz

N
nonek06 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ale śmiesznie wyszło i na wiochę się nadaje:) a ten na dole jaki zadowolony:)

0

Zglos komentarz

P
pogromgimbusow 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

qurwa kr***nie !!!!!!!!!Wiocha nie ma być śmieszna tylko ma być WIOCHĄ . Pomyliłeś portale ignorancie!

0

Zglos komentarz

P
pine-apple 🌾 Wieśniak
14 lat temu

ignorantem to możesz być ty...to jest loża szyderców a nie dodawanie pół gołych nastolatek które pe****le lubia tu ogladac:P

0

Zglos komentarz

Reklama