Reklama
Reklama

Komentarze

12
W
wojtuus1178 💩 JP 100%
14 lat temu

GDZIE TU WIOCHA????????? LUDZIE ZASTANÓWCIE SIĘ TROCHĘ

0

Zglos komentarz

S
sielik 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to nie jest wiocha

0

Zglos komentarz

W
warning123 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ciary na plecach przechodzą, ale gdzie tu wiocha?

0

Zglos komentarz

[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Już było, dodane przez WilczeOko, chyba nawet na głównej, nie wiem tylko jakim cudem..

0

Zglos komentarz

R
Rudol 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

lucy,masz rację dodane przez WO, było na głównej i to ze sporą ilością głosów.

0

Zglos komentarz

A
aneczka12killl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla wszystkich, którzy piszą komentarze wiem (dodając ten filmik), że to nie wiocha:) Ale musiałam go dodać, przecież napisałam w opisie, że jest to najpiękniejszy filmik jaki kiedykolwiek oglądałam:) Dodałam aby inni też go obejrzeli

0

Zglos komentarz

O
orson182 🌾 Wieśniak
14 lat temu

coś się chyba Ci popier...., nie ten portal, wstawianie tego filmiku na wiochę jest wiochą, no ale są ludzie i taborety, chyba nie muszę pisać do których się zaliczasz

0

Zglos komentarz

A
aneczka12killl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dla wszystkich, którzy piszą komentarze wiem (dodając ten filmik), że to nie wiocha:) Ale musiałam go dodać, przecież napisałam w opisie, że jest to najpiękniejszy filmik jaki kiedykolwiek oglądałam:) Dodałam aby inni też go obejrzeli

0

Zglos komentarz

W
warning123 🎖️ Snajper
14 lat temu

Ja wstawię jutro z imienin

0

Zglos komentarz

A
aneczka12killl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

:)

0

Zglos komentarz

A
alicia24832 🌟 Padawan
14 lat temu

Fil ok. Za wioche najpiekniejszy minus jaki kiedykolwiek widzialam.

0

Zglos komentarz

W
WesoLTHC 😏 Szyderca
14 lat temu

Piękny filmik proponuje na główną

0

Zglos komentarz

M
Marcinio77 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Wprawdzie żadnej wiochy tu nie ma, ale filmik jest naprawdę wartościowy, dlatego całkowicie jestem za główną. ^

0

Zglos komentarz

S
stach1947 😏 Szyderca
14 lat temu

Ważny dobry marketing.

0

Zglos komentarz

D
d_kath 😏 Szyderca
14 lat temu

Wyciskacz... plusów. Jestem na NIE :(

0

Zglos komentarz

Reklama