Reklama
Reklama

Komentarze

43
[
[Usunięty użytkownik]
14 lat temu

Dłonie ma spracowane bo pracuje u jakiegoś wyzyskiwacza a to pewnie te Jego "dobre" zarobki.

0

Zglos komentarz

H
hellraiser20 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Boski Żigolo :D

0

Zglos komentarz

K
kara1584 🌾 Wieśniak
14 lat temu

pracuje tam chyba jako ochroniarz:P

0

Zglos komentarz

L
lovlyboy 🌾 Wieśniak
14 lat temu

o 900zł za dużo...

0

Zglos komentarz

U
uap1984 🌟 Padawan
14 lat temu

Dobrze płacili , niektórzy nawet w papierkowych ...

0

Zglos komentarz

B
Brownn 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Mięsnego jeża nie sobie kupi bo słabo wygląda ;d

0

Zglos komentarz

M
marcin1975rm 🏹 Łowca
14 lat temu

I tak sporo jak na szatniarza

0

Zglos komentarz

K
kirer2 🏹 Łowca
14 lat temu

ooo i to jest prawdziwy men..:)

0

Zglos komentarz

B
badrass 💩 JP 100%
14 lat temu

To jest kierownik szatni

0

Zglos komentarz

R
r.pl 🌾 Wieśniak
14 lat temu

800 zl renciny na chory łepek

0

Zglos komentarz

E
evertos 😏 Szyderca
14 lat temu

sporo?ile on tam ma 8 stow? co za to kupi:)fajki

0

Zglos komentarz

N
nick-16 😏 Szyderca
14 lat temu

800 zł to trochę mało jak za pokazywanie gołej d**y xD

0

Zglos komentarz

B
batra5 🌾 Wieśniak
14 lat temu

niezły Suchoklates

0

Zglos komentarz

A
agatusia000 😏 Szyderca
14 lat temu

Szkoda że nie pokazali tego zdjęcia niżej bo z butów to już tylko słoma wystaje.

0

Zglos komentarz

J
jadownia 🌾 Wieśniak
14 lat temu

rentę dostał musiał się pochwalić

0

Zglos komentarz

A
Anonim
14 lat temu

Pas cnoty?

0

Zglos komentarz

T
tomaszku666 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jeśli tak wyglądają mężczyźni w klubach GO Go , nie dziwię się że kobiety "jadą" na wibratorach....

0

Zglos komentarz

C
crow00 🌾 Wieśniak
14 lat temu

to wyplata za testowanie lekow na odchudzanie

0

Zglos komentarz

S
szyminster96 🌾 Wieśniak
14 lat temu

gdzie on paczy?

0

Zglos komentarz

N
nowik133 🏹 Łowca
14 lat temu

700 zł renty? Śmiech na sali.

0

Zglos komentarz

C
cienkibolek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Żal mi kolesia z dwóch powodów : 1. Jeżeli to faktycznie jest jego miesięczna pensja 2. Bo jest niedożywiony

0

Zglos komentarz

S
sadek210 🌾 Wieśniak
13 lat temu

ku**a !zoboczta ile dostaje rynty soljalny..!!

0

Zglos komentarz

G
gregx21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Janosik-reaktywacja

0

Zglos komentarz

K
kreoo1 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

Włożył papier w gacie by mu spodnie nie spadły :)

0

Zglos komentarz

A
akira85 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Suchoklates

0

Zglos komentarz

O
Ostra 😏 Szyderca
14 lat temu

o ku**esku....grosik dla jadzi niech se jadzia wsadzi....te ma trochę więcej tych groszy;d

0

Zglos komentarz

T
toffi108 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

za taką wypłatę to on w tym klubie chyba tylko zamiata ;P

0

Zglos komentarz

G
gregx21 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Zakrył hajsem 6-cio paka na brzuchu ;)

0

Zglos komentarz

H
HEYAAAA 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ma obłęd w oczach ;0

0

Zglos komentarz

D
douchebagss 💩 JP 100%
14 lat temu

spodnie mu spadaja to sobie kase wsadzil na pasek go pewnie nie stac

0

Zglos komentarz

H
Hercules 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Jakie to polskie...

0

Zglos komentarz

S
szatano999 Czysta Moc
14 lat temu

Ma "w chu* kasy"...po prostu

0

Zglos komentarz

L
Leav 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Bałagan w oczach nie mniejszy jak we łbie. ;)

0

Zglos komentarz

S
14 lat temu

Total lans na Hajsssssssssssssssss!

0

Zglos komentarz

G
grog 😏 Szyderca
14 lat temu

On tanczy w go go? Chyba mu placa zeby sie ubral i szedl do domu...

0

Zglos komentarz

K
kielonfreek 🌾 Wieśniak
14 lat temu

renta przyszła

0

Zglos komentarz

W
wiocho 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Dajcie spokój! pewnie cały miesiąc na to tyrał

0

Zglos komentarz

K
krakeer 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Heh on ma większa wypłatę miesięczna od mojej chyba zmienię branże

0

Zglos komentarz

M
mania2250 😏 Szyderca
14 lat temu

Polska rzeczywistość z wypłatą.

0

Zglos komentarz

P
pandemonium88 🌾 Wieśniak
14 lat temu

Ej gdzie on paczy?? :P

0

Zglos komentarz

N
niedzwiedz_janusz 🌾 Wieśniak
14 lat temu

800 zł renty wziął z ZUSu. Widać, że upośledzony, bo nikt normalny by takiej fotki nie wstawił w neta.

0

Zglos komentarz

N
nasit 🌾 Wieśniak
14 lat temu

sklada na okuliste

0

Zglos komentarz

M
mipa 🎯 Wyjadacz
14 lat temu

chyba pierwszy raz w zyciu taką kasę miał

0

Zglos komentarz

Reklama