Reklama
Reklama

Komentarze

1
N
natalusia6767 🌾 Wieśniak
14 lat temu

musiałby popracować nad głosem i g*tara :D xD Ale ma u mnie minusa bo śpiewa bibera :/

0

Zglos komentarz

Reklama